Cracovia ma problem
Autor Piotr Bernaciak - 29 Sierpnia 2019

Wschodząca gwiazda, brat czołowego piłkarza Legii ciężko zachorował. Na razie nici z gry przez zapalenie opon mózgowych

Cracovia będzie musiała w najbliższym czasie radzić sobie bez jednego ze swoich napastników. Okazuje się, że piłkarz jest bardzo ciężko chory. Potrzebna była natychmiastowa pomoc lekarzy w szpitalu.

Cracovia ma ogromny problem. Na dzisiejszej konferencji prasowej trener zespołu Michał Probierz poinformował, że jeden z zawodników jest bardzo ciężko chory. Gdytylko wykryto jego dolegliwość, potrzebna była natychmiastowa pomoc medyczna. Już teraz wiemy, że zawodnik z pewnością nie wystąpi jeszcze przez kilka tygodni. Informacje na ten temat wywołują poruszenie wśród kibiców.

Dowiadujemy się, że napastnik, który tego lata przyszedł z Hiszpanii, czyli Rubio, cierpi na zapalenie opon mózgowych. Brat Carlitosa z Legii Warszawa zdobył ostatnio bramkę w meczu ze Śląskiem Wrocław i wydawało się, że teraz będzie dostawał więcej szans od trenera. Na ten moment jednak wiemy, że w najbliższej przyszłości z pewnością będzie to niemożliwe z racji na jego stan zdrowia.

Lekarze dali zielone światło. Arkadiusz Milik gotowy do gry w meczu z JuventusemLekarze dali zielone światło. Arkadiusz Milik gotowy do gry w meczu z JuventusemCzytaj dalej

Rubio po ostatnim meczu ze Śląskiem miał wysoką gorączkę. Klubowi lekarze podejrzewali, co się dzieje, dlatego zawodnik szybko trafił do lekarza. Teraz zajmują się nim specjaliści, którzy mają zadbać o to, by choroba nie miała przerażających konsekwencji. Tego typu dolegliwość na pewno wykluczy napastnika z gry na kolejne kilka tygodni, co może wywołać u niego sporą złość.

Nic dziwnego, bo w ostatnim czasie udało mu się wywrzeć dobre wrażenie na trenerze i można było spodziewać się, że już niebawem otrzyma kolejne szanse. Teraz wiemy, ze z powodów zdrowotnych tak się nie stanie. Sam zawodnik z pewnością denerwuje się, że nie może udowodnić, że stać go na znacznie więcej.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News