Cristiano Ronaldo
MIGUEL MEDINA/AFP/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Grudnia 2020

Nowy biznes Cristiano Ronaldo. Będzie rywalizował z Robertem Lewandowskim

Cristiano Ronaldo poinformował swoich fanów w mediach społecznościowych, że rozkręca nowy biznes. Słynny Portugalczyk opowiedział o swoim nowym produkcie i od razu zafundował mu bardzo mocną reklamę. Jak się okazuje, już niedługo będzie rywalizował o względy konsumentów z produktem reklamowanym przez Roberta Lewandowskiego.

  • Cristiano Ronaldo rusza z reklamą dla swojego najnowszego produktu
  • Słynny portugalczyk w mediach społecznościowych zdradził, że stworzył produkt specjalnie dla mężczyzn
  • Ronaldo przygotował specjalny szampon we współpracy ze znaną firmą

Cristiano Ronaldo pochwalił się na Instagramie swoim najnowszym przedsięwzięciem. Gwiazdor Juventusu już niedługo wypuści na rynek zupełnie nowy produkt. Będzie on konkurentem dla marki, której twarzą od lat jest Robert Lewandowski.

Wielka radość w rodzinie Adama Małysza. Legenda przekazała fanom wspaniałą nowinęWielka radość w rodzinie Adama Małysza. Legenda przekazała fanom wspaniałą nowinęCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:


Cristiano Ronaldo przygotował nowy produkt specjalnie dla mężczyzn

Już jutro Juventus podejmie na własnym boisku Dynamo Kijów w meczu piątej kolejki Ligi MIstrzów UEFA. W spotkaniu tym obejrzymy oczywiście największą gwiazdę włoskiej drużyny, czyli Cristiano Ronaldo. Portugalczyk będzie próbował powiększyć swój rekordowy dorobek bramkowy w tych rozgrywkach.

Jak wiadomo, piłka nożna nie jest jednak jedynym zajęciem, które pochłania Cristiano Ronaldo. Piłkarz od momentu dołączenia do Manchesteru United w 2003 roku stał się gwiazdą światowego formatu. Jego sława wykracza daleko poza piłkę nożną.

“CR7” zbił prawdziwą fortunę na grze w najlepszych klubach piłkarskich świata, ale również dzięki licznym kontraktom reklamowym i interesom, które sam prowadzi. Jak możemy się dowiedzieć z ostatniego postu gwiazdora na Instagramie, właśnie rusza z kolejnym pomysłem.

Cristiano Ronaldo poinformował swoich wiernych fanów, że we współpracy z marką Clear przygotował nowy szampon do włosów dla mężczyzn. Jak podkreślił piłkarz, od lat jest zadowolony ze współpracy z Clear i przygotowali wspólnie produkt najwyższej jakośći. Od razu Ronaldo zafundował swojemu szamponowi również reklamę.

- Gdybym mógł stworzyć szampon, niósłby za sobą ducha wielkości. Zapach? Zapach zwycięstwa. Działałby szybko i byłby mocny. Przetrwałby nawet najdłuższy dzień. I byłby warty oznakowania przez legendę - mówił w specjalnym materiale wideo Cristiano Ronaldo.

- Współtworzyłam ten prawdziwy szampon #Legend z pielęgnacją wraz z marką Clear po 12 latach niesamowitej współpracy. Wysokowydajny szampon stworzony dla legend. Czy wspomniałem, że też pachnie niesamowicie? - dodał w opisie filmu.

Pilny apel Justyny Kowalczyk. Gwiazda prosi o pomoc, sprawa jest bardzo ważnaPilny apel Justyny Kowalczyk. Gwiazda prosi o pomoc, sprawa jest bardzo ważnaCzytaj dalej


“CR7” słynie z tego, że wyjątkowo dba o swoje włosy

Portugalczyk wydaje się najbardziej odpowiednią osobą do promowania tego typu produktu i pracy przy jego tworzeniu. Gracz Juventusu od lat kojarzony jest z nienagannym >

Co ciekawe, gdy szampon o nazwie LEGEND CR7 Ronaldo wyjdzie na rynek, stanie się konkurencją dla produktu reklamowanego przez Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik od lat jest twarzą marki Head & Shoulders.

Źródło: Instagram

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News