Cristiano Ronaldo
East News
Autor Bartosz Goluch - 3 Marca 2020

Matka Cristiano Ronaldo trafiła do szpitala. Diagnoza jest poważna

Cristiano Ronaldo ma doskonałe relacje ze swoją matką Dolores Aveiro. Niestety, kobieta nad ranem trafiła do szpitala w poważnym stanie. Kluczowe dla dalszego leczenia będą najbliższe godziny.

Matka CR7 gorzej poczuła się we wtorek wczesnym rankiem. Kobieta błyskawicznie została zabrana do szpitala na Maderze. Do placówki miała zostać przyjęta tuż po 5 nad ranem. Pierwsze diagnozy mówią o udarze mózgu.

Koronawirus w Norwegii. Organizatorzy Pucharu Świata w Oslo podjęli decyzję ws. konkursuKoronawirus w Norwegii. Organizatorzy Pucharu Świata w Oslo podjęli decyzję ws. konkursuCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo zaniepokojony stanem matki

Na szczęście Dolores Aveiro jest przytomna i jej stan pozostaje stabilny. W ciągu najbliższych godzin kobieta przejdzie kompleksowe badania, które pozwolą dokładnie określić stan jej zdrowia oraz zaplanować dalsze leczenie. Rokowania lekarzy są jednak optymistyczne.

Portugalskie media podają, że Aveiro przeszła niedokrwienny udar mózgu spowodowany zakrzepem krwi. Szpital, w którym przebywa matka Cristiano Ronaldo nie komentuje tych doniesień.

Grzegorz Krychowiak nakrzyczał na swojego trenera podczas meczu. Szkoleniowiec skomentował zajście (WIDEO)Grzegorz Krychowiak nakrzyczał na swojego trenera podczas meczu. Szkoleniowiec skomentował zajście (WIDEO)Czytaj dalej

Matka Cristiano Ronaldo walczy z rakiem

65-letnia Aveiro w zeszłym roku ujawniła, że zmaga się z nowotworem piersi. Dwanaście lat wcześniej już pokonała raka, ale choroba powróciła. Matka Cristiano Ronaldo ma również problemy kardiologiczne.

Z kolei ojciec CR7 zmarł, gdy Portugalczyk wchodził do świata wielkiej piłki w 2005 roku. José Dinis Aveiro był alkoholikiem i jego śmierć była bezpośrednio spowodowana tym nałogiem. - Mój ojciec był pijakiem i doskonale o tym wiedziałem. Nie był tatą, o jakim marzyłem, ale i tak go kochałem - mówił w wywiadzie dla "The Times" Ronaldo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katastrofa statku, nie żyje 18 osób, 30 zaginionych, trwają poszukiwania. Smutne wiadomości ze świata
  2. Mężczyzna zasnął na podłodze tramwaju. Po przyjeździe straży miejskiej okazało się, że to nie jedyne co zrobił
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News