Cristiano Ronaldo gala
Instagram - Cristiano Ronaldo
Autor Piotr Bernaciak - 4 Grudnia 2019

Cristiano Ronaldo obraził włoskich kibiców. Portugalczyk nie chciał pojawić się na prestiżowej gali

Cristiano Ronaldo zachował się ostatnio w sposób, który nie spodobał się fanom włoskiego futbolu. Portugalczyk rozczarował wszystkich swoich fanów podczas jednej z ostatnich gal dla najlepszych zawodników.

Cristiano Ronaldo należy do ulubionych zawodników kibiców z całego świata w związku ze swoimi niesamowitymi umiejętnościami, których nabrał poprzez ciężką pracę, od której nigdy nie próbował uciekać. Czasami jednak zdarza mu się zachować w taki sposób, że kibice nie potrafią w żaden sposób go zrozumieć ani usprawiedliwić. Jak twierdzą, wciąż zdarza mu się to dość często.

Na ostatniej gali dla najlepszych piłkarzy ligi włoskiej doszło do oburzającej sytuacji, która sfrustrowała włoskich kibiców. Dowiedzieliśmy się bowiem, że to właśnie Cristiano Ronaldo został wybrany najlepszym piłkarzem ligi. Oczywiście to nie to zdenerwowało fanów, lecz zachowanie samego piłkarza, który postanowił postąpić bez szacunku dla wszystkich obecnych na gali.

Milan dostał pierwszą ofertę za Krzysztofa Piątka. Polak podjął już decyzjęMilan dostał pierwszą ofertę za Krzysztofa Piątka. Polak podjął już decyzjęCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo rozwścieczył kibiców

Dowiedzieliśmy się, że Cristiano Ronaldo nie pojawi się na gali Złotej Piłki, bo wie już, że nie zostanie wyróżniony, natomiast wystąpi podczas uroczystości wręczenia nagród dla najlepszych zawodników Serie A. Wiadomo było już, że na tej drugiej ceremonii z pewnością zostanie nagrodzony za swoje zasługi dla rozwoju włoskiego futbolu w ostatnich miesiącach.

Mimo zaproszenia Cristiano Ronaldo postanowił przeczekać całą ceremonię w swoim samochodzie, a dotarł na miejsce dopiero wtedy, gdy miał otrzymać nagrodę od władz ligi. Takie zachowanie bardzo nie spodobało się kibicom, którzy odebrali taki czyn jako zdecydowany brak szacunku wobec wszystkich kibiców, którzy chcieli śledzić reakcje Ronaldo na nagrody dla zawodników.

Cristiano Ronaldo w ogniu krytyki

Internet zalała fala krytyki wobec zachowania Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zachował się w niezrozumiały sposób, choć teraz docierają do nas wiadomości, że był wściekły z powodu zajęcia dopiero trzeciego miejsca w plebiscycie Złotej Piłki. Mimo wszystko takiego zachowania nie może usprawiedliwić gorszy humor.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Drogba wyjątkowo szczęśliwy po spotkaniu Roberta Lewandowskiego. "Daj się nacieszyć!"
  2. Koniec problemów Arkadiusza Milika. Wiemy, kiedy napastnik wróci do gry
  3. Trener mistrzów Polski wściekły na kibiców po meczu. "Pluli, wyzywali nas"
  4. Media: Zlatan Ibrahimović wybrał kolejny klub. Transfer o krok
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News