Cristiano Ronaldo sekret
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 5 Października 2019

Cristiano Ronaldo ujawnił swój sekret. To dlatego wciąż gra na tak wysokim poziomie

Cristiano Ronaldo postanowił otworzyć się przed swoimi fanami. Portugalczyk ujawnił swój długo strzeżony sekret. Dotyczy on jego wyśmienitej formy. Fantastyczna gra zawodnika Juventusu wciąż cieszy kibiców.

Cristiano Ronaldo opowiedział swoim wszystkim fanom o tym, co sprawia, że pomimo swojego wieku wciąż czuje się na siłach do tego, by grać na najwyższym poziomie. Portugalczyk ma 34 lata, jednak nadal jest przez wielu uznawany za najlepszego zawodnika występującego obecnie na świecie. Do tej pory nie mówił on zbyt wiele o swoich sekretach.

Po latach gwiazdor światowego futbolu postanowił ujawnić wszystkie swoje tajemnice dotyczące podejścia do życia codziennego, które sprawiają, że Cristiano Ronaldo nadal jest zaliczany do światowej czołówki. Trzeba przyznać, że postępowanie w zgodzie z tymi zasadami mogło znacząco wpłynąć na to, jak obecnie wygląda znany piłkarz w ostatnich latach swojej kariery.

Efektowne trafienie Roberta Lewandowskiego. 15. gol w sezonie, piękna główka [WIDEO]Efektowne trafienie Roberta Lewandowskiego. 15. gol w sezonie, piękna główka [WIDEO]Czytaj dalej

Cristiano Ronaldo ma swoje zasady

CR7 nie ukrywa, że spożywa sześć posiłków dziennie, które są oparte na jego diecie białkowej. Zawodnik najczęściej je makaron z kurczakiem, ale zawsze bez oleju oraz soli. Za wszelką cenę stara się unikać wszelkiego jedzenia, które mogłoby zaszkodzić jego formie. Jak sam przyznaje, w jego reżimie treningowym nie ma najmniejszego miejsca na tak zwany "cheat day", czyli dzień, gdy nie trzeba martwić się dietą.

Piłkarz dodaje, że jego plan obejmuje dokładnie pięć treningów w tygodniu, do których dochodzi czasami wysiłek fizyczny w postaci meczu. Wspomniał również o tym, że zawsze stara się kłaść o tej samej porze, a jego sen musi trwać dokładnie osiem godzin. Dopiero wtedy sam czuje, że jest najlepiej przygotowany do tego, co czeka go każdego dnia. Zawodnik jest przekonany, że daje mu to więcej siły.

Łatwo zauważyć, że biologiczny wiek Cristiano Ronaldo jest znacznie niższy niż ten wpisany w dowodzie. Portugalczyk prawdopodobnie będzie nas cieszył swoją grę przez następne kilka lat z racji na doskonałą formę.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News