Cristiano Ronaldo
screen youtube.com/itv
Autor Piotr Mika - 5 Listopada 2020

Cristiano Ronaldo pokłóci się z Juventusem? Andrea Pirlo wbił mu szpilę, wszystko przez wczorajszy mecz

Cristiano Ronaldo, mimo że skończył już 35 lat, to wciąż jest jednym z najlepszych piłkarzy świata. Obecnie występujący w Juventusie piłkarz może bardzo osobiście odebrać słowa swojego trenera, Andrei Pirlo, który zwrócił uwagę na złe zachowanie piłkarza na boisku. Na razie jednak nie zabrał on głosu w tej sprawie.

Cristiano Ronaldo nie ma za sobą ostatnio łatwych tygodni. Po tym okazało się, że jest zakażony koronawirusem, długo musiał pauzować i nie mógł wesprzeć swojej drużyny w meczach ligowych czy starciu z Barceloną w Lidze Mistrzów.

35-latek wrócił do gry w meczu Serie A ze Spezią. Pojawił się na placu gry w drugiej połowie i strzelił dwie bramki. Można było więc oczekiwać, że również w Lidze Mistrzów przeciwko Ferencvarosowi zaprezentuje się dobrze. Zagrał on jednak nie najlepsze spotkanie, na co zwrócił uwagę Andrea Pirlo.

1. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  2. Premier wydał ważny apel, stanowczo przemówił do Polaków. Trudno było ukryć złość
  3. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
Agnieszka Radwańska została dotkliwie zaatakowana na Instagramie. Nie mogła dłużej wytrzymać, przerwała milczenieAgnieszka Radwańska została dotkliwie zaatakowana na Instagramie. Nie mogła dłużej wytrzymać, przerwała milczenieCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo oceniony przez trenera

Nie da się ukryć, że "CR7" to jeden z najbardziej ambitnych zawodników na świecie. Wszystko w jego życiu ułożone jest pod rozwój piłkarski i osiąganie kolejnych szczytów. Mimo wieku, Cristiano Ronaldo wciąż stara się rozwijać, choć z pewnością nie zdoła długo oszukiwać czasu.

35-letni Portugalczyk chciałby w swojej karierze zdobyć jeszcze jakieś ważne trofeum, a takim z pewnością jest Liga Mistrzów. Niestety, jego Juventus w ostatnim czasie nie zdołał dojść nawet do finału tych rozgrywek, a po ostatniej małej rewolucji wcale nie wygląda na faworyta do zwycięstwa.

Jasnym jest, że Cristiano Ronaldo to centralna postać tej drużyny, jednak nawet od takiego zawodnika trener Andrea Pirlo będzie oczekiwał gry zespołowej. Jedna z akcji, jaką przeprowadził "CR7" w meczu z Ferencvarosem nie spodobała się włoskiemu szkoleniowcowi.

Choć Portugalczyk rozegrał całe spotkanie, a Stara Dama wygrała 4:1, to żadna z bramek nie była autorstwa Ronaldo. Gwiazdor Juventusu zanotował jedynie asystę, a po dwie bramki zdobyli Morata i Dybala. Ten pierwszy być może miałby hat-tricka, gdyby nie zachowanie właśnie "CR7", na które uwagę zwrócił po meczu trener Bianconerich.

Tomasz Hajto nagle przerwał milczenie o wypadku na pasach. Po latach wyznał całą prawdę, opadły nam szczękiTomasz Hajto nagle przerwał milczenie o wypadku na pasach. Po latach wyznał całą prawdę, opadły nam szczękiCzytaj dalej

Andrea Pirlo skomentował środowy mecz

Dziennikarze nie mają wątpliwości, że jedna z wypowiedzi trenera zaraz po spotkaniu dotyczy zachowania Cristiano Ronaldo, który w pierwszej połowie meczu zdecydował się na strzał z trudnej pozycji, zakończony niepowodzeniem. Portugalczyk mógł zagrać do lepiej ustawionego Moraty, jednak wolał sam wykończyć tę sytuację, co mu się jednak nie udało.

- Przekazuję graczom wszystkie niezbędne zalecenia, dużo z nimi rozmawiam. Ale potem wychodzą na boisko i to oni muszą dokonywać najlepszych wyborów. Myślę, że powinniśmy być mniej samolubni i zamykać takie mecze wcześniej - powiedział Andrea Pirlo w rozmowie z telewizją Sky.

Popełniliśmy wiele błędów, ponieważ wraz ze spadkiem tempa meczu wszystko wydawało nam się łatwe. Zgrzeszyliśmy powierzchownością i na tym poziomie powinniśmy to zrobić lepiej - zakończył szkoleniowiec Starej Damy.

Po meczu z mistrzami Węgier Juventus ma na swoim koncie 6 punktów i zajmuje 2. miejsce w tabeli. Na 3. oraz 4. miejscu są Dynamo Kijów oraz Ferencvaros, mające tylko po jednym punkcie. Prowadzi Barcelona, która we wszystkich trzech meczach zdobyła komplet punktów i ma ich na koncie 9.

6. Doprowadził do wypadku, wyprzedzając na trzeciego. Ucierpiały trzy osoby, jedna nie żyje