Cristiano Ronaldo ma wiele kontraktów
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 7 Września 2019

Ujawniono szczegóły kontraktu Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zarabia miliony na reklamach

Cristiano Ronaldo zarabia ogromne pieniądze dzięki kontraktowi z Juventusem, ale ma również wiele innych umów. Dzięki reklamom Portugalczyk otrzymuje fortunę. Takich pieniędzy inni mogą mu tylko pozazdrościć.

Cristiano Ronaldo podpisuje regularnie wiele kontraktów. Nie chodzi w tej sytuacji wyłącznie o umowy z klubami, których Portugalczyk nie zmienia zbyt często. Mowa o kontraktach sponsorskich, których skrzydłowy ma obecnie mnóstwo. Nikogo nie może dziwić, że wiele firm wyraża wielkie zainteresowanie nawiązaniem współpracy ze znanym zawodnikiem.

Wszystko przez to, że wciąż uchodzi on za jednego z najlepszych na świecie, w związku z czym producenci chcą z nim nawiązywać współpracę i reklamować w ten sposób wiele swoich produktów. Jednym z potentantów na rynku jest firma Nike, która od wielu lat prowadzi działania marketingowe związane z grą Cristiano Ronaldo. Dzięki temu piłkarz zarabia ogromne pieniądze.

Kompromitujące słowa Brzęczka po meczu. Kompromitujące słowa Brzęczka po meczu. "Dzisiaj dobrze rozpoczęliśmy"Czytaj dalej

Niemiecki "Der Spiegel" ujawnił szczegóły kontraktu reklamowego Cristiano Ronaldo z firmą Nike. Okazuje się, że została ona podpisana w 2016 roku i trwać będzie aż do 2026. Na jej mocy portugalski piłkarz zarabiać ma aż 16,2 miliony euro rocznie. Co ciekawe, jest to tylko kwota minimalna, która wynika z gry w butach firmy i promowania jej produktów. Za dodatkowe działania pieniądze te mogą wzrosnąć.

Cristiano Ronaldo zarabia fortunę

Bonusy w kontrakcie reklamowym zależą od indywidualnych osiągnięć piłkarza. W przypadku, gdyby zaliczał on kolejne tytuły z Juventusem, zostawał królem strzelców w kolejnych sezonach, na jego konto mogą wpłynąć kolejne kwoty. Z pewnością takie zapisy w kontraktach ma nie tylko Nike.

Okazuje się więc, że na samym kontrakcie podstawowym Cristiano Ronaldo zarobi 162 miliony euro w dziesięć lat. Nie oznacza to, że jest to kwota ostateczna. Możemy spodziewać się zarobków w okolicach 250 milionów euro.

ZOBACZ TAKŻE NA ZESTADIONU.PL:

  1. Oceny Polaków za mecz ze Słowenią: fatalny Klich, Pazdan zupełnie bez formy
  2. Piątek nie zagra z Austrią? Kibice domagają się zmiany naszego napastnika
  3. Jest opinia kibiców nt. pracy Jerzego Brzęczka. Pojawiły się bardzo ostre słowa
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News