Cristiano Ronaldo
TIZIANA FABI/AFP/East News
Autor Piotr Mika - 8 Października 2020

Cristiano Ronaldo może trafić do więzienia. Sąd podjął fatalną dla Portugalczyka decyzję

Cristiano Ronaldo z pewnością miał nadzieję, że już na zawsze będzie mógł zapomnieć o ciągnącej się od lat sprawie. Niestety, sąd federalny w Las Vegas podjął decyzję o ponownym rozpatrzeniu sprawy konfliktu piłkarza z kobietą, która oskarżała go o gwałt. Dla Portugalczyka znów może oznaczać to ogromne kłopoty.

Cristiano Ronaldo to jeden z najwybitniejszych zawodników naszych czasów i w całej historii piłki nożnej. Również poza boiskiem często dawał on przykład tego, że jest wielkim człowiekiem, który potrafi dzielić się swoim bogactwem. Na tym obrazie cieniem kładą się jednak pewne sprawy, która jak widać wciąż nie są wyjaśnione.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Z ostatniej chwili. Legenda piłki nożnej walczy o życie w szpitalu, świat futbolu wstrzymał oddech
  2. Skierowania do lekarzy będą wyglądać zupełnie inaczej. Funkcjonowanie przychodni NFZ czeka rewolucja
  3. Śmiertelna choroba Tomasza Smokowskiego. Widzowie nie mieli pojęcia, komentator właśnie się przyznał
To jej zadedykował hat-tricka Kamil Grosicki. Żona piłkarza bryluje na Instagramie, te zdjęcia rozgrzeją każdego (FOTO)To jej zadedykował hat-tricka Kamil Grosicki. Żona piłkarza bryluje na Instagramie, te zdjęcia rozgrzeją każdego (FOTO)Czytaj dalej

Cristiano Ronaldo znów stanie przed sądem

Konflikt pomiędzy zawodnikiem a pewną kobietą mieszkającą w Las Vegas, Kathryn Mayorgą, ciągnie się już od wielu lat. W 2009 roku oboje spotkali się w Las Vegas, gdzie wówczas 24-letni Cristiano Ronaldo miał zmusić dwa lata starszą kobietę do uprawiania seksu. W 2010 roku Mayorga oskarżyła Portugalczyka, jednak wtedy udało się dojść do wstępnego porozumienia - kobieta miała "zapomnieć" o sprawie za czek w wysokości 375 tys. dolarów

Jak twierdzą prawnicy Cristiano Ronaldo do stosunku doszło za przyzwoleniem obu stron, a pieniądze przekazane kobiecie przez zawodnika nie świadczą o jego winie, lecz miały zapewnić zawodnikowi uniknięcia rozgłosu w tej sprawie. Niedawno Kathryn Mayorga znów pozwała Portugalczyka twierdząc, że ten złamał tajemnicę zawartego przed laty kontraktu. Teraz całej sprawie znów przyjrzy się amerykański sąd.

Jerzy Brzęczek triumfuje po zwycięstwie nad Finlandią. Selekcjoner pochwalił zwłaszcza jednego piłkarzaJerzy Brzęczek triumfuje po zwycięstwie nad Finlandią. Selekcjoner pochwalił zwłaszcza jednego piłkarzaCzytaj dalej

Powracające kłopoty portugalskiego gwiazdora

Jak donosi Polsat Sport, sędzina Jennifer Dorsey poddaje w wątpliwość to, że Mayorga była w 2010 roku zdolna do podejmowania racjonalnych decyzji i chce ponownie wysłuchać obu stron w tej sprawie. - to sąd (a nie adwokaci) powinni zadecydować o tym, czy porozumienie z przedstawicielami Ronaldo i panią Mayorga zostało formalnie osiągnięte - cytuje oświadczenie sędziny Polsat Sport.

Obie strony mają czas na przygotowanie się na rozprawę do listopada. Jeśli po wysłuchaniu ich Jennifer Dorsey zdecyduje, że w podjętym w 2010 roku porozumieniu były jakieś nieprawidłowości, Cristiano Ronaldo może mieć ogromne problemy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wjechał luksusowym Porsche w przyczepę. Pozwał rolnika, nie miał za grosz litości
  2. W Milionerach absurdalna sytuacja. Uczestnik wyśmiany na wizji, zadzwonił do przyjaciela już przy pierwszym pytaniu
  3. Wielkie wzmocnienie rywali grupowych Lecha. Były gwiazdor Arsenalu blisko legendarnego klubu
  4. Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Finlandią. Wielkie niespodzianki Jerzego Brzęczka
  5. Robert Lewandowski ma dość, natychmiast idzie do sądu. W tle gigantyczna afera i potężne pieniądze
  6. Po latach próbował odnaleźć swojego biologicznego ojca. Kiedy odkrył prawdę o rodzinie, nie mógł ukryć wzruszenia

SURÓWKA Z OGÓRKÓW, KTÓRA STRĄCI Z PODIUM MIZERIĘ<

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News