Cristiano Ronaldo Dybala
Instagram
Autor Piotr Bernaciak - 9 Października 2019

Cristiano Ronaldo pocałował kolegę po ostatnim zwycięstwie. Zdjęcie podbija internet

Cristiano Ronaldo wciąż wzbudza wielkie emocje wśród kibiców jako jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Jego ostatnie zachowanie wzbudziło wielkie poruszenie. Portugalczyk pocałował kolegę z zespołu w trakcie wywiadu.

Cristiano Ronaldo należy do zawodników, wobec których nie można być obojętnym. Jedni kochają piłkarza Juventusu, inni go nienawidzą, jednak z pewnością wszyscy darzą go wielkim szacunkiem. Portugalczyk nie tylko wciąż prezentuje bardzo wysoką klasę na boisku, ale jest również bardzo ważną postacią w szatni Juventusu i drużyny narodowej. Jego obecność motywuje kolegów do lepszej gry.

Z tego powodu piłkarz cieszy się nie tylko szacunkiem, ale wręcz sympatią ze strony kolegów. Dowodem na potwierdzenie tej tezy jest ostatnie zachowanie Portugalczyka w trakcie wywiadu. Piłkarz reprezentacji Portugalii postanowił w zabawny sposób zachować się w czasie, gdy jego klubowy kolega udzielał wywiadu jednej z telewizji. Zdjęcia przedstawiające zdarzenie podbijają internet.

Zbigniew Boniek broni Jerzego Brzęczka. Zbigniew Boniek broni Jerzego Brzęczka. "Kogo byście chcieli, Copperfielda?"Czytaj dalej

Cristiano Ronaldo cieszy się wielkim szacunkiem

Cristiano Ronaldo wciąż jest na topie europejskiego futbolu. Piłkarz Juventusu występuje w krajowych rozgrywkach oraz w Lidze Mistrzów ze sporym powodzeniem, strzelając kolejne gole i zaliczając ważne asysty. Udało mu się zagrać w świetny sposób w trakcie ostatniego meczu z Interem, który miał rozstrzygnąć o tym, która z drużyn zajmie miejsce na szczycie tabeli Serie A.

Ostatecznie Juventus wygrał po golu Paulo Dybali i trafieniu Gonzalo Higuaina w ostatnich minutach meczu. Po zakończeniu spotkania wszyscy piłkarze musieli spełnić swoje obowiązki i ustawić się w strefie wywiadów. Gdy jeden z piłkarzy rozmawiał z przedstawicielami świata dziennikarzy, do akcji wkroczył Cristiano Ronaldo. Jego zachowanie podbija teraz internet.

Cristiano Ronaldo należy do najlepszych na świecie

Paulo Dybala z uśmiechem rozmawiał z jedną z telewizji przed kamerą, gdy obok niego przechodził Ronaldo. Portugalczyk w zabawny przeszkodził w wywiadzie i pocałował kolegę w policzek, doprowadzając do wielkiego rozbawienia argentyńskiego kolegi. Akcja została odebrana bardzo pozytywnie na całym świecie. Kibice doceniają to, że kluczowy piłkarz Juventusu żyje w świetnych relacjach z klubowymi kolegami.

ZOBACZ FOTOGRAFIĘ PRZEDSTAWIAJĄCĄ ZACHOWANIE CRISTIANO RONALDO:

Ronaldo pocałunek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News