Cristiano Ronaldo
instagram.com/cristianoronaldo
Autor Mateusz Wysokiński - 14 Marca 2020

Pilny apel Cristiano Ronaldo do kibiców. Ważne słowa w sprawie epidemii

Cristiano Ronaldo zaapelował do kibiców na całym świecie. Legendarny zawodnik jest w epicentrum epidemii, jaką są północne Włochy i sam na własne oczy widzi, jak wielkie spustoszenie sieje epidemia koronawirusa. W związku z tym, że sytuacja jest bardzo skomplikowana, napastnik zdecydował się na kilka ważnych słów.

Cristiano Ronaldo przerwał milczenie. Pomocnik Juventusu Turyn, w którym podejrzewa się przypadki zachorowań na koronawirusa, zdecydował się na wypowiedzenie kilku, ważnych słów. Apel Portugalczyka wzbudził wielkie emocje i dotarł do wszystkich mediów sportowych na świecie.

Piłkarz Bundesligi z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa. W piątek miał zagrać przeciwko drużynie PolakaPiłkarz Bundesligi z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa. W piątek miał zagrać przeciwko drużynie PolakaCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo apeluje w sprawie koronawirusa. Ważne słowa do kibiców

Ronaldo, który na własnej skórze widzi, czym jest kraj pogrążony w poważnym kryzysie epidemiologicznym, zdecydował się na kilka ważnych słów komentarza w sprawie choroby wywoływanej przez wirus Covid-19. Mistrz Europy z 2016 roku zaleca miłośnikom piłki nożnej, jak też wszystkim ludziom na świecie, aby dopasowali się do wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

- Świat przeżywa bardzo trudny czas. Czas, który wymaga od nas pełnego zaangażowania i skupienia. Nie zwracam się do was jako piłkarz, ale jako syn, ojciec i człowiek zainteresowany bieżącymi wydarzeniami, które mają wpływ na losy świata. To bardzo ważne, abyśmy postępowali zgodnie z radami WHO i pozostałych ważnych organizacji. Ochrona życia ludzkiego to nasz priorytet. - mówi Ronaldo.

Mimo epidemii koronawirusa polscy piłkarze nadal grają. Te ligi nie zawiesiły rozgrywekMimo epidemii koronawirusa polscy piłkarze nadal grają. Te ligi nie zawiesiły rozgrywekCzytaj dalej

Ronaldo współczuje ofiarom epidemii

W swoim apelu piłkarz wyraził także kondolencje względem wszystkich, których doświadczyła epidemia i odniósł się do stanu zdrowia swojego kolegi z Juventusu - Daniele Ruganiego, u którego kilka dni temu stwierdzono chorobę.

- Chciałbym przekazać wyrazy współczucia wszystkim, którzy stracili kogoś bliskiego. Chcę być solidarny z tymi, którzy walczą z wirusem, takimi jak mój kolega z Juventusu Daniele Rugani. Na koniec chciałbym także wyrazić pełne wsparcie i szacunek wobec pracowników służby zdrowia, którzy ryzykują własnym zdrowiem i życiem, aby pomóc innym - oświadczył Cristiano Ronaldo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. Zaskakujące wyznanie Kamila Stocha. Zdradził, z czego był najbardziej zadowolony w tym sezonie
  4. Piłkarz Bundesligi z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa. W piątek miał zagrać przeciwko drużynie Polaka
  5. Mimo epidemii koronawirusa polscy piłkarze nadal grają. Te ligi nie zawiesiły rozgrywek
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News