Cristiano Ronaldo
instagram.com/cristiano
Autor Piotr Mika - 14 Października 2020

Cristiano Ronaldo zarażony koronawirusem. Piłkarz domaga się kolejnych testów

Cristiano Ronaldo dołączył do grona pechowców, którzy zarazili się koronawirusem. Z tego powodu zawodnik nie weźmie udziału w meczu reprezentacji Portugalii ze Szwecją i najprawdopodobniej nie zagra również w barwach Juventusu w dwóch kolejnych spotkaniach. Piłkarz domaga się jednak, aby powtórzono testy, bo nie jest przekonany, że zachorował.

Cristiano Ronaldo otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa, o czym wczoraj poinformowała portugalska federacja piłkarska. Zawodnik musiał zmienić swoje plany i udał się na izolację, przez co nie weźmie udziału w meczu przeciwko Szwecji. Piłkarz nie chce jednak pogodzić się z wynikami badań.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Światowe media podały druzgocącą informację. Cristiano Ronaldo ma koronawirusa
  2. Fatalna wiadomość dla miłośników kąpieli. Będą płacić więcej pieniędzy za wywóz śmieci
  3. Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)
Adam Małysz został publicznie oskarżony przez byłego trenera. Miał być chciwy i oszukiwać, padły mocne słowaAdam Małysz został publicznie oskarżony przez byłego trenera. Miał być chciwy i oszukiwać, padły mocne słowaCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo chce powtórzyć testy

Jeden z najlepszych piłkarzy świata przechodzi chorobę bezobjawowo i z tego powodu miał domagać się dodatkowych badań, aby upewnić się, że poprzedni wynik testu nie jest fałszywy. - Ronaldo nieszczęśliwy i nerwowy. Domaga się kolejnych testów - czytamy na okładce portugalskiej gazety "Correio da Manha".

Po tym jak gwiazdor reprezentacji Portugalii i Juventusu dowiedział się o wyniku badania od razu zadzwonił do swojej rodziny, a później odwołał także spotkanie ze swoją matką. Dolores Aveiro gdy usłyszała o tym, że jej syn zachorował, postanowiła zabrać głos na Instagramie - Bóg daje wielkie bitwy wielkim wojownikom. To kolejna wojna, którą wygrasz synu - napisała Dolores Aveiro.

Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Ile potrwa przerwa Cristiano Ronaldo

Trudno oczekiwać jednak, że ewentualny negatywny wynik wpłynąłby na decyzję o kwarantannie Portugalczyka, choć na wyniki nie czeka się zbyt długo. Najpewniej Ronaldo nie zagra jednak nie tylko w meczu ze Szwecją, ale również w meczach Juventusu przeciwko Crotone w Serie A (17.10.) oraz Dynamie Kijów w Lidze Mistrzów (20.10.).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowca BMW przegrał z warunkami pogodowymi. Wideo
  2. NASA: W stronę Ziemi zmierza tajemniczy obiekt. Eksperci osłupieli, nie mogą uwierzyć, czym jest
  3. Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  4. Wielka tragedia obiegła świat. Uwielbiana legenda przegrała z ciężką chorobą, wychowała całe miliony
  5. Mariusz Pudzianowski wygadał się przed tysiącami Polaków. Jest w związku, wszystko ogłosił w sieci
  6. Twoje meble mogą być warte więcej niż myślisz. Możesz śmiało zamienić je na nowe

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News