Cristiano Ronaldo narzeczona kieszonkowe
Instagram - Cristiano Ronaldo
Autor Piotr Bernaciak - 19 Lutego 2020

Cristiano Ronaldo daje "kieszonkowe" swojej narzeczonej. Astronomiczna suma

Cristiano Ronaldo zarabia ogromne pieniądze z racji gwiazdorskiej umowy z Juventusem, ale również poprzez liczne kontrakty reklamowe. Wydaje je na luksusy, ale nie szczędzi ich także najbliższym. Dowiadujemy się o "kieszonkowym" dla jego narzeczonej.

Cristiano Ronaldo z pewnością nie musi narzekać na warunki swojej pracy w Juventusie. Portugalczyk został przywitany w Turynie jak wielka gwiazda, więc zarabia jak wielka gwiazda. O jego astronomicznych zarobkach powstało już wiele artykułów, jednak dowiadujemy się, że na warunki życia we Włoszech nie mogą narzekać także wszyscy najbliżsi piłkarza.

Media postanowiły ujawnić informację na temat zarobków narzeczonej Cristiano Ronaldo. Georgina Rodriguez nie zajmuje się wyłącznie towarzyszeniem gwiazdorowi w życiu codziennym, bowiem sama również otrzymuje ogromne kwoty w związku ze swoją działalnością w mediach społecznościowych. Mimo wszystko ujawniono, że otrzymuje od narzeczonego "kieszonkowe". Kwota może powalić na ziemię.

Gwiazdor reprezentacji Polski miał wypadek samochodowy. Nie zagra w Lidze MistrzówGwiazdor reprezentacji Polski miał wypadek samochodowy. Nie zagra w Lidze MistrzówCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo daje narzeczonej "kieszonkowe"

Za każdy wpis sponsorowany na Instagramie Georgina Rodriguez otrzymuje od firm, z którymi współpracuje około sześciu tysięcy funtów. Taka kwota może robić wrażenie, jednak warto pamiętać, że nie jest to oczywiście cały jej majątek. Kobieta, jak ujawniają media, otrzymuje od narzeczonego "kieszonkowe", o którym wiele osób może jedynie pomarzyć.

Okazuje się, że co tydzień dostaje ona od swojego ukochanego 80 000 funtów, a więc niemalże 400 000 złotych. Taka kwota musi robić wrażenie, zwłaszcza że trafia na jej konto co tydzień. Kobietę stać więc na to, by regularnie pozwalać sobie na kupno drogich samochodów. Ostatnio zresztą sprawiła jeden z nich narzeczonemu na jego urodziny. Portugalczyk był wzruszony jej gestem.

Ile zarabia Piotr Żyła? Nasz skoczek zapracował na prawdziwą fortunęIle zarabia Piotr Żyła? Nasz skoczek zapracował na prawdziwą fortunęCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo może sobie pozwolić na bardzo wiele

Trudno jest oszacować, jak wysokie są prawdziwe zarobki Cristiano Ronaldo, jeśli weźmiemy pod uwagę wpływy z reklam. Z pewnością kontrakt z Juventusem jest jedynie niewielką częścią jego finalnych zarobków, bowiem współpracuje z nim wiele firm. Nie może więc dziwić, że część zarobków Portugalczyk przeznacza na swoją ukochaną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwoje pasażerów wycieczkowca nie żyje. Trwa ewakuacja, koszmar pasażerów
  2. Wyszedł ze szpitala, przepadł bez śladu. Gdzie jest Stanisław Zawistowski?
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News