Cristiano Ronaldo Juventus treningi
YouTube - Juventus
Autor Piotr Bernaciak - 19 Maja 2020

Cristiano Ronaldo nie odpuścił sobie podczas kwarantanny. Narzucił sobie zadziwiający reżim treningowy

Cristiano Ronaldo znany jest z tego, że nie zamierza odpuszczać sobie trenowania nawet wtedy, gdy ma wolne. Podobnie było w trakcie kwarantanny i przymusowego odpoczynku od gry w Juventusie. Dowiadujemy się, że gwiazdor miał narzucić sobie wyjątkowe zasady.

Cristiano Ronaldo znany jest ze swojego nieprawdopodobnego podejścia do pracy na treningach, a nawet poza nimi. Portugalczyk od zawsze kieruje się tym, by jego forma fizyczna stała na absolutnie najwyższym poziomie. Nie inaczej jest podczas przymusowej przerwy spowodowanej kwarantanną wśród wszystkich piłkarzy występujących we włoskiej Serie A.

Zawodnik miał rzekomo narzucić sobie dodatkowe zasady treningu, wedle których postępował przez dłuższy czas. Okazuje się jednak, że te wiadomości mogą mieć zarówno dobry, jak i zły wpływ na jego zdrowie. Kibice Juventusu są po części zaniepokojeni zachowaniem swojego gwiazdora.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Kiedyś swoimi występami porywał tłumy. Teraz zaginął bez śladu na oczach małego syna, policja jest bezradnaKiedyś swoimi występami porywał tłumy. Teraz zaginął bez śladu na oczach małego syna, policja jest bezradnaCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo narzucił sobie niesamowite tempo ćwiczeń

Cristiano Ronaldo nie możemy już zaliczyć do młodych zawodników, jednak jego forma fizyczna wciąż wskazuje na to, że starzeje się on niczym dobre wino. Wciąż ma on jedne z najlepszych statystyk biegowych w drużynie w trakcie meczu, co zawdzięcza regularnym ciężkim treningom. Nie zrezygnował z nich nawet podczas pobytu na kwarantannie na Maderze.

Gwiazdor miał rzekomo przebiec aż 200 kilometrów w ciągu zaledwie kilku dni, dokładając do tego 21 tysięcy brzuszków i 10 tysięcy pompek. Trudno jest znaleźć zawodnika, który z taką upartością ćwiczyłby i przygotowywałby formę przed powrotem rozgrywek ligowych. Cristiano Ronaldo pokazuje jednak, jak wielka jest jego ambicja i jak zależy mu, by po powrocie ligi wyglądać doskonale.

Gwiazda Napoli przedłużyła swój kontrakt. Jasny sygnał dla Arkadiusza MilikaGwiazda Napoli przedłużyła swój kontrakt. Jasny sygnał dla Arkadiusza MilikaCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo wciąż zamierza grać na najwyższym poziomie

Niektórzy kibice obawiają się jednak, że wobec tak morderczego reżimu treningowego Cristiano Ronaldo mógł wręcz przeszacować swoje umiejętności, co mogło doprowadzić do przemęczenia przed powrotem rozgrywek. Do wznowienia gry we Włoszech pozostało jednak jeszcze sporo czasu, więc sztab Juventusu na pewno doprowadzi go do najlepszej formy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyjechał na wakacje mimo epidemii. Może skończyć w więzieniu i zapłacić ogromną karę
  2. Przeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w Warszawie
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Kierowco, lepiej się pośpiesz. Czasy tanich paliw już się kończą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News