Cristiano Ronaldo
PHILIPPE DESMAZES/AFP/East News
Autor Bartosz Goluch - 22 Kwietnia 2020

Cristiano Ronaldo gwiazdorzy mimo epidemii. We Włoszech wszyscy są na niego wściekli

Cristiano Ronaldo mocno podpadł włoskim kibicom i mediom. Kolejne doniesienia na temat jego zachowania podczas kwarantanny wprawiały w niedowierzanie opinię publiczną. Tym razem okazało się, że Portugalczyk nie zamierza wrócić do kraju w wyznaczonym terminie.

Kilka dni temu na CR7 spadła ogromna krytyka za udział w imprezie urodzinowej, na której bawił się w towarzystwie kilkunastu osób. Wśród biesiadowników była również jego matka, która niedawno była hospitalizowana. 5-krotny zdobywca Złotej Piłki po raz kolejny ściągnął na siebie gromy ze strony włoskich mediów.

Dramatyczna sytuacja w polskiej kadrze. Skoczkowie kończą kariery, drużyna w całkowitej rozsypceDramatyczna sytuacja w polskiej kadrze. Skoczkowie kończą kariery, drużyna w całkowitej rozsypceCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poznaliśmy termin powrotu futbolu w Polsce. W końcu są daty, najpierw mecze Pucharu Polski
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem

Cristiano Ronaldo wymaga "specjalnego traktowania"

Jak podaje portal "La Repubblica", portugalski gwiazdor w ciągu kilku najbliższych dni powinien powrócić do Turynu, żeby wznowić treningu w Juventusie, które mają rozpocząć się 4 maja. Sprawę komplikuje 14-dniowa kwarantanna, którą CR7 będzie musiał przejść po powrocie do kraju z portugalskiej wyspy Madera, na której obecnie przebywa. "Nawet w czasach pandemii koronawirusa supergwiazda wymaga specjalnego traktowania" - podsumowuje "La Reppublica".

Ronaldo, wraz z rodziną, przebywa w willi na terenie Funchal. 20 kilometrów na zachód od miasta w Camara do Lobos, stwierdzono już około 10 przypadków zachorowań na COVID-19. Lokalne władze podjęły decyzję o izolacji 18 tys, mieszkańców w celu zmniejszenia zagrożenia rozprzestrzenianiem się wirusa.

Tak mieszka Adam Małysz. Prawdziwe luksusy warte miliony złotych, przepiękna posiadłośćTak mieszka Adam Małysz. Prawdziwe luksusy warte miliony złotych, przepiękna posiadłośćCzytaj dalej

CR7 wspiera walkę z koronawirusem, ale tylko finansowo

Mimo kontrowersyjnego zachowania, Portugalczykowi należy oddać, że ma również zasługi w walce z epidemią. Pod koniec marca zawodnik wraz ze swoim agentem Jorge Mendesem sfinansował powstanie trzech nowych oddziałów intensywnej terapii w Portugalii. Koszt darowizny szacuje się na ok. milion euro. W każdym z nich znalazło się 10 łóżek, respiratory i inny sprzęt potrzebny medykom.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 12-latka musiała przejść przez koronawirusa ponad 100 km. Nie dała rady, nie żyje, przykra wiadomość ze świata
  2. Prezydent zaapelował do osób spłacających kredyty. Bardzo ważna sprawa, dotyczy wielu z nas
  3. Nagły zwrot ws. transferu Arkadiusza Milika. Przyszłość Polaka stała się bardzo niepewna
  4. Piękna lekkoatletka wpadła w kłopoty finansowe. Zatrudniła się przy robotach drogowych (FOTO)
  5. Nie żyje medalistka olimpijska. Śmierć przyszła nagle, świat sportu pogrążył się w żałobie
  6. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News