Cristiano Ronaldo krytyka
facebook.com/@Cristiano
Autor Łukasz Kowalski - 26 Grudnia 2020

Cristiano Ronaldo wywołał ogromny skandal. Ludzie są wściekli, wszystko przez jego przyjazd do kraju

Cristiano Ronaldo wywołał wielką burzę we Włoszech. W związku z pandemią wszyscy wracający do Włoch z zagranicy muszą przejść obowiązkową kwarantannę. La Gazzetta dello Sport ujawniła, że przepisy te nie dotyczą piłkarzy, którzy po powrocie do kraju normalnie będą mogli wrócić do swojej pracy. W gronie takich piłkarzy jest m.in. Ronaldo, który wciąż przebywa w Dubaju.

  • Cristiano Ronaldo wywołał burzę we Włoszech
  • Rząd zrobił dla piłkarzy wyjątek, który rozwścieczył obywateli Włoch
  • Piłkarze po powrocie z zagranicznych świąt nie będą musieli przejść obowiązkowej dla pozostałych kwarantanny

Cristiano Ronaldo po raz kolejny wywołał wielkie emocje we Włoszech. Tym razem to jednak nie on osobiście jest odpowiedzialny za całe zamieszanie. Władze Włoch zrobiły dla piłkarzy specjalny wyjątek, od rygoru sanitarnego, który muszą przestrzegać włoscy obywatele.

Kilka dni temu rząd we Włoszech podjął decyzję, że każdy wracający z zagranicy w okresie od 21 grudnia do 6 stycznia musi pozostać w domowej izolacji. Takie obostrzenia spowodowały, że wielu Włochów zrezygnowało w tym roku ze świątecznych podróży.

Cristiano Ronaldo po raz kolejny w centrum wydarzeń we Włoszech

Włoskie media ujawniły, że te zasady nie dotyczą piłkarzy. La Gazzetta dello Sport poinformowała, że w ostatnich dniach na święta do różnych krajów udało się kilku zawodników mistrza kraju, w tym największa gwiazda całej Serie A - Cristiano Ronaldo.

Dziennik podkreśla, że zawodników po powrocie do Włoch nie będą obowiązywały te same zasady co pozostałych mieszkańców kraju. Od razu po powrocie zawodnicy będą mogli wrócić do swojej pracy.

Aż trudno uwierzyć, czym zajmuje się Kamil Stoch poza skokami. Mało kto wykonuje jego zawód, mało kto zna prawdęAż trudno uwierzyć, czym zajmuje się Kamil Stoch poza skokami. Mało kto wykonuje jego zawód, mało kto zna prawdęCzytaj dalej

- Nie będą musieli zawieszać działalności w celu przeprowadzenia kwarantanny, a jedynie uszanują społeczną izolację: nie dla normalnego życia społecznego, tak dla sportu i meczów - pisze największy włoski dziennik sportowy.

- Święta piłkarzy wywołają dyskusję, zwłaszcza w takiej chwili, gdy wiele rodzin we Włoszech nie będzie mogło się ze sobą spotkać - piszą dziennikarze LGDS.

Włoskie media poinformowały, że piłkarze mają specjalne przywileje

Ronaldo wraz z rodziną przebywa w Dubaju, gdzie czeka na wręczenie nagrody Globe Soccer Awards 2020. Portugalczyk o to wyróżnienie walczy z Robertem Lewandowskim. Gala ma się odbyć w niedzielę 27 grudnia.

Tuż przed wręczeniem nagrody Portugalczyk razem z Polakiem mają wziąć udział w specjalnej konferencji i opowiedzieć o swojej drodze na szczyt. - Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo zabiorą głos na tegorocznej międzynarodowej konferencji sportowej w Dubaju, która odbędzie się 27 grudnia pod hasłem 'Futbol na szczycie - czytamy w serwisie gulfnews.com.

Po powrocie z Dubaju Ronaldo przejdzie obowiązkowe testy na obecność koronawirusa. Jednak od razu będzie mógł dołączyć do treningów z kolegami z drużyny, a także rozgrywać kolejne mecze.

Swoje następne spotkanie Cristiano Ronaldo zagra 3 stycznia z Udinese Calcio. Po 13 kolejkach Juventus Turyn z Portugalczykiem w składzie zajmuje szóste miejsce w Serie A. Ronaldo z dorobkiem 12. trafień jest liderem klasyfikacji strzelców ligi włoskiej.

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Przepis

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News