Cristiano Ronaldo
TIZIANA FABI/AFP/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 27 Października 2020

Cristiano Ronaldo w tarapatach. Piłkarz został objęty śledztwem

Cristiano Ronaldo może mieć kolejne problemy. Nie dość, że portugalski gwiazdor jest zakażony koronawirusem i nie może przez to brać udziału w kolejnych meczach, to na dodatek piłkarz miał naruszyć protokół związany z COVID-em 19. Dlatego CR7 został objęty śledztwem, co przekazał minister sportu we Włoszech, Vincenzo Spadafora.

Cristiano Ronaldo zaraził się koronawirusem jeszcze w trakcie październikowego zgrupowania reprezentacji Portugalii. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki nie mógł przez to wystąpić w starciu Ligi Narodów ze Szwecją.

Zatem Portugalczyk nie pojawił się na boisku już od 11 października, przez co ominęły go już 4 mecze. Piłkarz musi przebywać rzecz jasna na przymusowej kwarantannie i jak się okazuje, CR7 mógł naruszyć jej zasady.

Włoski minister sportu Vincenzo Spadafora poinformował, że zostało wszczęte śledztwo, mający wykazać, czy Ronaldo faktycznie naruszył COVID-owy regulamin.

Były menadżer Roberta Lewandowskiego zatrzymany. Miał szantażować piłkarza, dziś usłyszy zarzutyByły menadżer Roberta Lewandowskiego zatrzymany. Miał szantażować piłkarza, dziś usłyszy zarzutyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jakub Błaszczykowski czaruje jak za najlepszych lat. Co za bramka w Ekstraklasie, ręce składają się do oklasków (WIDEO)
  2. Z ostatniej chwili: Minister zabrał głos ws. lockdownu. Polacy wstrzymali oddech
  3. Kamil Stoch grzmi przed nowym sezonem Pucharu Świata. "Cel uświęca środki", może zostać najlepszym w historii

Cristiano Ronaldo czuł się i dobrze poprosił o test. Później postanowił powrócić do Włoch

Początkowo Cristiano Ronaldo przebywał izolację w jednym z portugalskich hoteli. W mediach pojawiały się zdjęcia pokazujące piłkarskiego gwiazdora podczas kwarantanny.

Ronaldo czuł się dobrze, nie miał żadnych objawów, dlatego po kilku dniach poprosił o powtórne wykonanie testu. Jednak okazało się, że 35-latek nadal jest zakażony i nie może wrócić do gry.

Po kilku dniach Cristiano zdecydował się wrócić do Włoch na pokładzie prywatnego samolotu i dokończyć kwarantannę we własnej posiadłości. I właśnie tą sprawą mają się zająć włoskie służby.

Przed chwilą klub przekazał tragiczną wiadomość, nie żyje młody zawodnik. Ogromna rozpacz i żalPrzed chwilą klub przekazał tragiczną wiadomość, nie żyje młody zawodnik. Ogromna rozpacz i żalCzytaj dalej

Piłkarz Juventusu został objęty śledztwem

Minister sportu we Włoszech Vincenzo Spadafora oficjalnie przekazał, że rozpoczęło się śledztwo mające wykazać, czy Crisitano Ronaldo złamał zasady bezpieczeństwa związane z walką z koronawirusem, powracając do Włoch będąc zakażonym.

- Z tego, co wiem, pojawił się we Włoszech bez upoważnienia władz i instytucji medycznych, dlatego sądzę, że mogło dojść do przekroczenia zapisów protokołu. Jest to teraz oficjalnie badane – przekazał minister podczas rozmowy z Rai Tre.

Ponadto Vincenzo Spadafora zaznaczył, że takie same zasady obowiązują wszystkich i każdy musi stosować się do zaleceń.

W czwartek Cristiano Ronaldo ponownie otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. O konsekwencjach z tym związanych pisaliśmy dla Was tutaj.

Źródło: Onet Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapytali córkę Marty Kaczyńskiej o toczące się protesty. Szybko odpowiedziała
  2. Niespodziewany atak na Donalda Trumpa. Hakerzy przejęli stronę, chcą opublikować prawdę o koronawirusie
  3. Justyna Żyła znów zaskoczyła całą Polskę. Nie będzie już więcej kontrowersji? Piotr Żyła i tysiące Polaków odetchną z ulgą
  4. Kapitalny gol reprezentanta Polski. Huknął jak z armaty, Polak bohaterem, Jerzy Brzęczek da mu więcej szans?
  5. Genialny Robert Lewandowski. Znowu dominował, Eintracht na kolanach, trzy bramki Polaka
  6. Kradł na niespotykaną skalę. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku
  7. Będą przymusowe szczepienia, a ustawa została wprowadzona “po cichu”? Odpowiadamy

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News