Criastiano Ronaldo Paim
screen - youtube.com
Autor Łukasz Kowalski - 28 Maja 2020

Piłkarz aresztowany za sprzedaż narkotyków. Cristiano Ronaldo mówił, że będzie jeszcze lepszy od niego

Cristiano Ronaldo zrobił fenomenalną karierę i jest uznawany za jednego z najlepszych zawodników w historii futbolu. Sam zawodnik jednak 17 lat temu przekonywał, że zna jeszcze lepszych od niego. - Poczekaj, aż zobaczysz Fabio Paima - przekonywał wtedy Portugalczyk. Jednak kariera Paima nie przebiegła tak jak wróżył to Ronaldo.

Cristiano Ronaldo jest jednym z najlepszych zawodników w historii piłki nożnej. Jednak w momencie podpisania kontraktu z Manchesterem United w 2003 roku uważał, że jeden z jego młodszych kolegów z akademii Sportingu Lizbona ma większy talent od niego samego. Jednak kariera obu panów nie potoczyła się, tak jak zapowiadał Ronaldo.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol
Jeszcze nie dawno czarował fanów swoją grą, niestety, nie żyje. Młody piłkarz został znaleziony martwy w domuJeszcze nie dawno czarował fanów swoją grą, niestety, nie żyje. Młody piłkarz został znaleziony martwy w domuCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo wróżył wielką karierę koledze z akademii Sportingu

Cristiano Ronaldo w 2003 roku przechodził do Manchesteru United ze Sportingu Lizbona jako jeden z największych jak nie największy talent lizbońskiej akademii. Sam gracz zarzekał się, że zna zawodników, którzy są od niego lepsi. - Jeśli uważasz, że jestem dobry, poczekaj, aż zobaczysz Fabio Paima - przekonywał Ronaldo. Sam Paim jednak nie zrobił kariery, jaką przewidywał mu CR7.

Zawodnik w 2008 roku trafił z drużyny "Lwów" do Chelsea Londyn na zasadzie wypożyczenia. W londyńskim klubie grał w drużynie rezerw i nigdy nie zadebiutował w pierwszym składzie "The Blues". Po powrocie z wypożyczenia kontynuował swoją karierę w klubach z Portugalii, Angoli, Litwy, Kataru, Luksemburga i Malty.

Ostatnio zawodnik reprezentował barwy São Pedro Cova, które gra na niższych poziomach rozgrywkowych. Sam zawodnik jednak przez pewien czas nie będzie mógł grać w piłkę, ponieważ został zatrzymany przez policję i trafił do aresztu.

Stoch i koledzy zostali odcięci od świata. Lekarz kadry wyjawił tajemnicę ich treningów, wstrząsające doniesieniaStoch i koledzy zostali odcięci od świata. Lekarz kadry wyjawił tajemnicę ich treningów, wstrząsające doniesieniaCzytaj dalej

Kolejne problemy z prawem Fabio Paima

Portugalska policja od miesięcy obserwowała zawodnika. Niedawno zawodnik został zatrzymany pod zarzutem handlu narkotykami. Śledczy znaleźli w mieszkaniu zawodnika m.in.: kokainę. Najbliższe dni spędzi w lizbońskim areszcie. Podobne problemy Paim miał już w ubiegłym roku, kiedy również został zatrzymany za handel narkotykami.

W sierpniu ubiegłego roku Fabio Paim został zatrzymany po tym, jak 43-letnia kobieta dostarczyła służbom nagranie jej rozmowy z zawodnikiem. Wtedy Policja w mieszkaniu zawodnika znalazła kokainę o wartości 900 euro i wagę do narkotyków. Dodatkowo wtedy służby zabezpieczyły samochód zawodnika.

Sam Paim w rozmowie z portugalskimi mediami wyznał, że czasy, w których mógł być porównywany z Cristiano Ronaldo odeszły. - W przeszłości mogliśmy się porównywać, ale dziś już nie. W pewnym momencie mogłem zrobić większą karierę niż on, ale nie miałem tego, co on miał, co stanowi jego siłę. Miał świetną etykę pracy, a ja jej nie miałem. Miałem co najmniej tyle jakości piłkarskiej, co on, ale nic więcej. Myślałem, że posiadanie talentu wystarczy, ale tak nie jest - tłumaczy Paim.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wykryli 101 niezidentyfikowanych obiektów latających. Wyznanie Francji
  2. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Pięciu producentów samochodów wydłuża gwarancję. Twoje auto też może być objęte programem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News