Cristiano Ronaldo opinia
Instagram - Cristiano Ronaldo
Autor Piotr Bernaciak - 30 Października 2019

Cristiano Ronaldo opisał swój styl gry. "Jestem piłkarzem bez większych wad"

Cristiano Ronaldo postanowił opowiedzieć o tym, co myśli o swojej dyspozycji w ostatnich latach. Padły ważne słowa, które wiele mówią o podejściu znanego piłkarza. Nie ukrywa on, że podziwia samego siebie.

Cristiano Ronaldo wielokrotnie wspominał o tym, że jest pełen podziwu wobec Leo Messiego za jego wielkie osiągnięcia. Ostatnio wspomniał nawet, że tęskni za czasami, gdy obaj występowali w jednej lidze. Pomimo tych wypowiedzi nie ma żadnych wątpliwości, że Portugalczyk jest pod wrażeniem przede wszystkim własnych występów, które wciąż stara się udoskonalać.

W ostatnim czasie kapitan reprezentacji Portugalii został zapytany o to, jak ocenia samego siebie na boisku. Dziennikarze mogli spodziewać się, że odpowiedź będzie pozytywna, jednak chyba nikt nie przewidywał, że aż do tego stopnia. Wypowiedź zawodnika Juventusu cieszy się wielką popularnością wśród internautów. Podkreślają oni, że jego słowa są bardzo znamienne.

Arkadiusz Milik uratował Napoli. Polak wpisał się na listę strzelców w bardzo ważnym meczuArkadiusz Milik uratował Napoli. Polak wpisał się na listę strzelców w bardzo ważnym meczuCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo opisał swoją grę

Co myśli o sobie Cristiano Ronaldo? Wielu fanów futbolu z całego świata zadaje sobie to pytanie, myśląc o dokładnej opinii Portugalczyka na swój temat. Jeden z dziennikarzy pozwolił kibicom na poznanie odpowiedzi na nurtujące ich pytanie i zapytał o to samego piłkarza.

- Sądzę, bez fałszywej skromności, że jestem piłkarzem bez większych wad. Zdobywam bramki lewą, prawą nogą, również głową. Jestem silny i szybki. Prowadzę bardzo zdrowy styl życia - stwierdził Cristiano Ronaldo, jasno wskazując uwagę na to, że uważa siebie za najlepszego zawodnika świata.

Cristiano Ronaldo nie ma żadnych wątpliwości

- Najważniejszy jest talent, później praca. Ale talent bez pracy jest bezużyteczny. 70 proc. mojego życia to futbol. Poświęcenie. Musisz być mądry, żeby przetrwać - dodał jeden z najbardziej znanych zawodników na świecie.

Jego wypowiedź jest podawana dalej przez kibiców z całego świata. Jedni czują rozbawienie wobec słów Portugalczyka, inni zaś szacunek za to, że potrafi on słusznie docenić samego siebie. Piłkarz nie tylko pod tym względem zdecydowanie wyróżnia się na tle innych

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News