Cristiano Ronaldo
Instagram.com/cristiano
Autor - 31 Lipca 2020

Piękna partnerka Cristiano Ronaldo walczy z koronawirusem. Wpis modelki poruszył internautów

Cristiano Ronaldo jest ze swoją obecną partnerką, Georginą Rodriguez, już od trzech lat. Para stara się stworzyć szczęśliwą rodzinę razem ze swoją córeczką oraz trójką dzieci Ronaldo sprzed związku z argentyńską modelką. Ostatnio Georgina podzieliła się ze swoimi fanami wpisem, który poruszył tysiące internautów.

Cristiano Ronaldo wraz ze swoją narzeczoną, Georginą Rodriguez, szykuje się do ślubu i wydaje się że parze nie przeszkodzi nawet wciąż trwająca pandemia koronawirusa. W ostatnim czasie partnerka Ronaldo udostępniła na Instagramie bardzo wymowne zdjęcie.

Justyna Żyła będzie wściekła. Na jaw wyszło, że Piotr spotyka się z popularną gwiazdą TVN ?Justyna Żyła będzie wściekła. Na jaw wyszło, że Piotr spotyka się z popularną gwiazdą TVN ?Czytaj dalej

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez walczą z koronawirusem

Większość państw świata oraz wiele organizacji pozarządowych wciąż walczą z pandemią koronawirusa. Teraz priorytetem jest opracowanie szczepionki, która zachamowałaby rozprzestrzenianie się choroby. Ten proces jest jednak bardzo wymagający i równie trudny, dlatego wiele osób stara się wesprzeć naukowców w ich zadaniu.

Tak postąpiła m.in. Georgina Rodriguez, która również postanowiła walczyć z koronawirusem. Na swoim Instagramie narzeczona Cristiano Ronaldo udostępniła zdjęcie, na którym pozuje w koronie i z napisem #YoMeCorona. Pod tym hasztagiem skrywa się akcja właśnie pomocy finansowej na rzecz szybszego wynalezienia szczepionki na COVID-19.

Cristiano Ronaldo

- Koronuję się również i przyłączam do badań nad szczepionkami na COVID-19, robiąc co w mojej mocy - napisała pod zdjęciem modelka, która jednak nie ujawniła dokładnej kwoty, jaką wsparła prace nad wynalezieniem szczepionki.

Kamil Stoch przekazał informacje na temat zakończenia kariery. Skoczek nie pozostawił fanom złudzeńKamil Stoch przekazał informacje na temat zakończenia kariery. Skoczek nie pozostawił fanom złudzeńCzytaj dalej

Portugalski gwiazdor również nie próżnował

Internautom bardzo spodobało się działanie Georginy i wyrażają oni swój zachwyt w komentarzach. Część znich twierdzi, że narzeczona Cristiano Ronaldo powinna zachęcić do tej akcji również swojego partnera. Niewykluczone, że tak się stanie, jednak pamiętajmy o tym, że Cristiano Ronaldo już wcześniej przekazywał olbrzymie sumy, aby m.in. wesprzeć szpitale w swojej rodzinnej Portugalii.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News