Cristiano Ronaldo junior
Instagram - Cristiano Ronaldo junior
Autor Piotr Bernaciak - 25 Lutego 2020

Syn Cristiano Ronaldo robi prawdziwą furorę na Instagramie. Został gwiazdą w kilka dni

Cristiano Ronaldo: syn gwiazdora Juventusu już od niemal dwóch lat chodzi na treningi grup młodzieżowych mistrzów Włoch. Teraz stał się również gwiazdą internetu. Wszystko przez aktywność na Instagramie.

Cristiano Ronaldo: syn obecnego piłkarza Juventusu przyszedł na świat w 2010 roku. Sam piłkarz nigdy nie zdradził, kto jest matką Cristiano juniora, jednak wiemy, że nie jest nią ani Irina Shayk, czyli poprzednia narzeczona zawodnika, ani Georgina Rodriguez, a więc jego obecna ukochana. Syn gwiazdora kończy w tym roku dziesięć lat i już zaczyna stawiać pierwsze kroki w świecie gwiazd.

Dowiadujemy się, że młody Cristiano Ronaldo junior założył własne konto na Instagramie, które jest oczywiście kontrolowane przez tatę oraz wielu doradców do spraw mediów społecznościowych. W krótkim czasie udało mu się osiągnąć gigantyczną popularność.

Smutne informacje. Zmarł reprezentant Polski, były wybitny piłkarz legendarnych polskich klubówSmutne informacje. Zmarł reprezentant Polski, były wybitny piłkarz legendarnych polskich klubówCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo: syn staje się gwiazdą

Kilka dni temu młody Cristiano Ronaldo założył konto na Instagramie, po czym zaobserwował zaledwie pięć kont: konto taty, jego narzeczonej, konto babci, konto Miguela Paixao (kolegi piłkarza Juventusu) i sam profil Juventusu. Mimo wszystko już teraz może on się pochwalić ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Dorobił się gigantycznego grona fanów.

Po zaledwie kilku dniach syn Cristiano Ronaldo ma na koncie aż milion obserwujących. Ta liczba robi wrażenie, w związku z czym profil z pewnością będzie dokładnie moderowany przez specjalistów do spraw mediów społecznościowych. Fani mogą mieć nadzieje na zdjęcia prosto od rodziny Ronaldo, jednak prawdopodobnie dbać będzie o to specjalny sztab ludzi.

Piękny gest Borussii Dortmund wobec Jakuba Błaszczykowskiego. Były klub pamięta o PolakuPiękny gest Borussii Dortmund wobec Jakuba Błaszczykowskiego. Były klub pamięta o PolakuCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo: syn robi karierę w mediach społecznościowych

Cristiano Ronaldo: syn gwiazdora Juventusu już zaczął treningi w Juventusie i zaczyna stawać się coraz bardziej znany w mediach społecznościowych. Niewykluczone, że niegdyś pójdzie śladami ojca i stanie się jeszcze wikszą gwiazdą futbolu. Na to przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wprowadzono dodatkowe kontrole na polskich lotniskach. Ważna wiadomość dla turystów
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Tomasz Hajto skompromitowany na oczach tysięcy widzów. Ekspert ośmieszył go w programie na żywo w Polsacie
  4. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  5. Szalona radość reprezentacji Polski po wielkim zwycięstwie. Z dumy aż rośnie serce (WIDEO)
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News