Stadion CSKA
STR/AFP/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 14 Września 2020

Kibic przyszedł na stadion i przyprowadził zwierzę. Nigdy nie zgadniecie jakie (FOTO)

Na stadion przybywają zazwyczaj kibice, ale od tej reguły zdarzają się pewne wyjątki. W Polsce np. wielokrotnie na obiekcie Górnika Zabrze pojawiały się koguty, które Stanisław Sętkowski najzagorzalszy fan Górników wręczał najlepszemu piłkarzowi meczu. Jednak nic nie przebije pewnego niespodziewanego gościa, który pojawił się na derbach Moskwy między CSKA a Spartakiem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Patogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógPatogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógCzytaj dalej

Na świecie nierzadko mamy do czynienia z ciekawymi gośćmi na stadionie. Wspomniany Stanisław Sętkowski zawsze dba o to, aby najlepszy piłkarz meczu Górnika Zabrze otrzymał koguta. Jeśli chodzi o kolejny przykład z naszego podwórka, to choćby w derbach Krakowa w 2015 roku na murawie pojawił się lis. Zdarza się, że na obiekt wleci ptak, jak np. w Lizbonie. Przed każdym spotkaniem nad stadionem Benfiki przelatuje orzeł, który ląduje na środku boiska, co ma wymiar swego rodzaju rytuału. Orzeł jest bowiem symbolem ekipy ze stolicy Portugalii i klub posiada trzech przedstawicieli tego gatunku. Jednak to, co wydarzyło się przy okazji derbów Moskwy pomiędzy CSKA i Spartakiem śmiało można uznać za sytuację bez precedensu.

Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Czytaj dalej

Niespodziewany gość na stadionie CSKA

Wczoraj o godzinie 18:00 w ramach 7 kolejki rosyjskiej Premier Ligi, rozegrano derby Moskwy, w których CSKA podejmowało Spartaka Moskwa. Gospodarze nie dali szans rywalom zza między i wygrali spotkanie 3:1. Otóż jeden z rosyjskich kibiców CSKA przyprowadził na stadion.... malutkiego prosiaka. Mężczyzna trzymał go na rękach, a zwierzątko miało na sobie niebieską obrożę i zdecydowanie wyglądało na zadowolone z wycieczki.

Rzecz jasna w nie zabrakło wśród polskich internautów komentarzy na ten temat. Jeden z użytkowników napisał, że zupełnie nie był zdziwiony tym faktem.

Źródło: Onet Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci będą mogli więcej zarobić i będą bardziej chronieni? Pomysły związkowców mogą uratować 340 tys. osób
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News