Cypis
youtube.com/famemma
Autor Mateusz Wysokiński - 28 Marca 2020

Najbardziej kompromitujący pojedynek w historii Fame MMA. Żenująca bójka, brak słów

Cypis i Qbik mieli dzisiaj zapewnić mnóstwo emocji. Kontrowersyjny raper stoczył walkę, o której przez długi czas będzie się mówiło jako o najbardziej kompromitujących walk w Fame MMA. Takiego przebiegu starcia nikt nie mógł się spodziewać.

Cypis i Qbik mieli dostarczyć dzisiaj wielkich emocji. Walka między raperem a jego przeciwnikiem nie zapisze się jednak złotymi zgłoskami w historii Fame MMA. Wręcz przeciwnie, show, jakie stworzyli zawodnicy było bardzo słabe i chyba nikt nie mógł się spodziewać, że zakończy się równie szybko, jak się zaczęło.

Gwiazdor telewizji zaskoczył wszystkich na Fame MMA. Widzowie wstrzymali oddechGwiazdor telewizji zaskoczył wszystkich na Fame MMA. Widzowie wstrzymali oddechCzytaj dalej

Cypis wygrał kompromitującą walkę. Najgorsze starcie w historii?

Raper, który ma w swojej karierze takie hity jak "Biała Mewa", czy "Szósty Dzień Tygodnia", był przez wielu stawiany jako faworyt dzisiejszego starcia, jednak nikt nie mógł się spodziewać, że starcie skończy się aż tak szybko. Cypis i Qbik walczyli tak, jakby nie do końca rozumieli filozofię sportów walki, co spotkało się ze zdumieniem wszystkich.

W trakcie samej walki doszło z resztą do dość niespodziewanych scen. Raper przeważał, ale dostał na samym początku dużo ciosów w głowę i nie umiał utrzymać gardy. Sędzia w pewnym momencie sam wywrócił się na mokrej macie.

Fame MMA się rozpoczęło z wielkimi problemami. Nie zabrakło wielkich emocji w pierwszej walceFame MMA się rozpoczęło z wielkimi problemami. Nie zabrakło wielkich emocji w pierwszej walceCzytaj dalej

Cypis nie będzie mógł się pochwalić tym zwycięstwem

Ostatecznie znany na YouTubie twórca prześmiewczych piosenek odniósł zwycięstwo po zaledwie kilku minutach walki w oktagonie. Jego duszenie zza pleców w parterze, podziało. Wszyscy kibice mają nadzieję, że więcej takich walk nie zobaczymy tego wieczora, ani w ogóle w Fame MMA.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  3. Marcin Najman pokazuje, jak ćwiczy przed Fame MMA. Skrytykował też decyzję polskich władz
  4. Piłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacje
  5. Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotu
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News