FC Barcelona
Creative Commons Zero
Autor Piotr Bernaciak - 17 Stycznia 2020

Czy są tu fani FC Barcelony?

FC Barcelona ma fanów na całym świecie. Nie może to dziwić, bo klub od ponad stu lat odnosi gigantyczne sukcesy, także na arenie międzynarodowej.

FC Barcelona należy do najlepszych klubów na świecie już od dziesiątek lat. Niegdyś w ekipie z Katalonii występowały największe legendy światowego futbolu, takie jak Johan Cruyff czy Christo Stoiczkow, każdy z nich cieszył się ogromnym szacunkiem ze strony fanów. Dziś nie jest inaczej, a w drużynie wciąż znajduje się piłkarz uważany przez wielu za najlepszego na świecie, czyli Leo Messi. Nie da się ukryć, że Argentyńczyk dał kibicom mnóstwo radości już dziesiątki razy i zanosi się na to, że będzie tak jeszcze zdecydowanie dłużej. Wiele wskazuje na to, że zakończy on karierę w drużynie prowadzonej obecnie przez Quique Setiena. Tego z pewnością chcieliby fani Dumy Katalonii, zarówno najstarsi, jak i najmłodsi.

Duma Katalonii ma fanów w każdym zakątku świata, praktycznie w każdej grupie wiekowej. Kibice tuż po narodzinach są zapisywani w rejestr sympatyków Barcelony przez ich rodziców, dzięki czemu mogą potem ubiegać się o wejściówki na spotkania. Nic dziwnego, że o FC Barcelonie mówi się, że to "więcej niż klub".

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News