Dariusz Mioduski Pini Zahavi
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 23 Listopada 2020

Właśnie poznaliśmy zadziwiającą wiadomość. Dariusz Mioduski chce sprzedać Legię, kibicom opadły szczęki

Dariusz Mioduski może niebawem przestać pełnić funkcję właściciela Legii Warszawa. Dziennikarz Adam Godlewski informuje, że trwają negocjację na temat możliwego przejęcia mistrza Polski. Nazwisko potencjalnego nabywcy wzbudziło wielkie emocje wśród kibiców.

Dariusz Mioduski pożegna się z Legią Warszawa? Okazuje się, że taka sytuacja jest naprawdę możliwa. Informację na temat potencjalnego przejęcia Legii Warszawa podał na Twitterze znany dziennikarz sportowy Adam Godlewski. Dotychczasowy właściciel miałby pożegnać się z Legią po kilku latach prowadzenia klubu.

Kadencja obecnego właściciela nie jest oceniana przez kibiców w pozytywny sposób, bo nie udało się awansować choćby do Ligi Europy, a jest to niewątpliwy plan minimum dla drużyny z Łazienkowskej. Niebawem klub może mieć nowego właściciela.

Okazuje się, że może to być osoba bezpośrednio związana z Robertem Lewandowskim. Taki scenariusz niewątpliwie wzbudziłby wielkie zainteresowanie kibiców, którzy chcieliby, aby jak najszybciej doszło do zmian w zarządzie klubu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marcin Najman przerwał milczenie po walce. Wydał komunikat, wszyscy złapali się za głowy
  2. Emocje w Milionerach. Uczestniczce opadła szczęka jak zobaczyła pytanie. Każdy turysta bez problemu udzieli odpowiedzi
  3. Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)
Właśnie podano tragiczne wiadomości. Nie żyje polski uczestnik mistrzostw świata, był legendą sportuWłaśnie podano tragiczne wiadomości. Nie żyje polski uczestnik mistrzostw świata, był legendą sportuCzytaj dalej

Dariusz Mioduski może opuścić Legię

Okazuje się, że Dariusz Mioduski nie wyklucza sprzedaży Legii Warszawa. Co więcej, rzekomo trwają nawet negocjację z Pinim Zahavim, menedżerem Roberta Lewandowskiego, o czym informuje Adam Godlewski, były redaktor naczelny tygodnika Piłka Nożna.

Przejęcie klubu może jednak nie dojść do skutku w najbliższym czasie. Wszystko przez różnice finansowe, które dzielą obu panów. Menedżer Roberta Lewandowskiego złożył ponoć ofertę, ale nie jest ona dla Dariusza Mioduskiego zadowalająca.

Różnica ma wynosić aż 30 milionów euro. Wielu zastanawia się, skąd tak duże wycenienie klubu przez obecnego właściciela, lecz wpływ na to może mieć wiele czynników, między innymi niedawne otwarcie Legia Training Center.

- Na mieście gadają, że Pini Zahavi jest gotowy kupić Legię. Ale gadają też, że rozbieżności między ofertą a oczekiwaniami właściciela sięgają > 30 mln €. Bo Legia dla obecnego 100% udziałowca ma być podobno warta 80 mln € (więcej o 20 mln € niż 2 lata temu). Ciekawie gadają... - pisze na Twitterze Adam Godlewski.

Ogromne kontrowersje, wszystko w ostatniej sekundzie meczu Ekstraklasy. Sędzia nie gwizdnął karnego przeciwko LegiiOgromne kontrowersje, wszystko w ostatniej sekundzie meczu Ekstraklasy. Sędzia nie gwizdnął karnego przeciwko LegiiCzytaj dalej

Dariusz Mioduski może pożegnać się z pracą w Legii

Wielu spekuluje za to, jaką rolę w całej transakcji miałby pełnić Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski grał kiedyś w Legii Warszawa i niewykluczone, że w przypadku zmian właścicielskich w przyszłości byłby zainteresowany pracą w Legii.

Problemem niewątpliwie jest to, że Pini Zahavi jako agent piłkarski nie może oficjalnie być właścicielem klubu. Rozwiązaniem jest rezygnacja z pracy menedżera, co jest mało prawdopodobne, lub oficjalne ustanowienie właścicielem inną osobę.

Sprawy tego typu nie są wyjaśniane w przeciągu kilku dni, lecz potrafią trwać tygodniami, a nawet miesiącami. Możemy być jednak pewni, że czeka nas wiele ciekawych dyskusji.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Dyrektor szpitala już dłużej nie mógł, powiedział, co wyrabia się na Narodowym. "Hotel Narodowy"
  2. 5-letnia Łucja została bohaterką. Szła polną drogą, gdy nagle jej uwagę przykuło coś zupełnie niespotykanego
  3. Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)
  4. Marcin Najman przerwał milczenie po walce. Wydał komunikat, wszyscy złapali się za głowy
  5. Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencje
  6. Już wiadomo, kto napadł na azyl 16-letniego Nikodema. Nieletni sprawca wymordował wszystkie zwierzęta
  7. Ależ zaskoczenie w "Rolnik szuka żony". Dawid ze łzami w oczach patrzył jak odjeżdża samochód

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News