Darko Kovacević napad
Pixabay
Autor Piotr Bernaciak - 8 Stycznia 2020

Legendarny piłkarz zaatakowany pod własnym domem. Bandyci spalili mu samochód, został postrzelony

Darko Kovacević przeżył dziś z samego rana przerażającą sytuację, w której wielu z nas mogłoby zupełnie spanikować. Doszło do strasznego incydentu, o którym informują dziś media z całego świata.

Darko Kovacević należy do najbardziej znanych piłkarzy pochodzących z Serbii. Mężczyzna z pewnością może uznawać się za legendę swojej dyscypliny w kraju, z którego pochodzi. Rozegrał aż 59 spotkań dla reprezentacji i z pewnością nie był postacią anonimową, bowiem reprezentował barwy naprawdę znanych drużyn. Jego popularność nie może być żadnym zaskoczeniem.

Po zakończeniu kariery sportowej Darko Kovacević poświęcił się dalszje pracy z futbolem, tym razem jako jeden z dyrektorów. Pracował między innymi w Panathinaikosie i w reprezentacji Serbii. W ostatnich latach mieszkał właśnie w stolicy Grecji, a więc w mieście, z którym był związany przez bardzo wiele lat swojej kariery. Dziś rano doszło jednak do smutnego incydentu.

Dawid Kubacki ma piękną żonę. Najpiękniejsze zdjęcia życiowej wybranki naszego mistrza (FOTO)Dawid Kubacki ma piękną żonę. Najpiękniejsze zdjęcia życiowej wybranki naszego mistrza (FOTO)Czytaj dalej

Darko Kovacević został zaatakowany

Darko Kovacević został napadnięty pod swoim własnym domem. Gdy zorientował się w swojej sytuacji, zaczął uciekać, a napastnicy oddali w jego kierunku strzał. Na szczęście nie udało im się trafić. Serb zachował się mądrze i padł na ziemię, udając martwego. Bandyci stwierdzili, że były piłkarz nie żyje, dlatego podpalili jego samochód i odjechali. Na szczęście sam Kovacević nie odniósł większych obrażeń.

O sprawie momentalnie zrobiło się jednak głośno. Policja zdołała już zlokalizować miejsce, w którym prawdopodobnie przebywają napastnicy, jednak wciąż pozostają oni na wolności. Funkcjonariusze informują jednocześnie, że wszystko jest na dobrej drodze ku temu, by udało się ich schwytać już niebawem.

Darko Kovacević znalazł się w niebezpieczeństwie

Sam piłkarz poinformował o tym, że nie stało mu się nic strasznego i niebawem powinien wrócić do pełni sił. Darko Kovacević w swojej karierze grał w takich klubach jak Crvena zvezda, Sheffield Wednesday czy Juventus. Był bardzo popularny nie tylko w swoim kraju.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Kubacki skompromitował dziennikarza w wywiadzie. Wszystko poszło na żywo [WIDEO]
  2. Krzysztof Piątek dostał kolejne oferty z wielkich klubów. Transfer coraz bliżej
  3. Zaskakujący ruch może stać się faktem. Liverpool chce sprzedać swoją gwiazdę
  4. Dziewczyna Jana Bednarka wygląda niesamowicie. Piłkarz Southampton ma wielkie szczęście (FOTO)
  5. Ważne zmiany w Legii Warszawa. Pozyskanie nowego piłkarza kluczem do mistrzostwa?
  6. Stefan Hula szczerze na temat tragedii w jego rodzinnej miejscowości. Rodzina zginęła w wybuchu budynku

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News