Dawid Konarski siatkówka reprezentacja
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 28 Października 2020

Tragiczne informacje obiegły media. Polski mistrz świata ma koronawirusa, wiadomości są dramatyczne

Dawid Konarski jest jednym z zawodników, którzy zachorowali na koronawirusa. Kolejny z polskich mistrzów świata będzie musiał zrobić przerwę w związku z doniesienami na temat strasznej choroby. Klub przekazał komunikat kibicom i mediom.

Dawid Konarski został kolejnym sportowcem, który musi mierzyć się z wirusem COVID-19. W ostatnich miesiącach pandemia sparaliżowała świat sportu, doprowadzając do przekładania lub całkowitego odwoływania wielu spotkań. Dzieje się tak właściwie bez podziału na jakiekolwiek dyscypliny.

Teraz dowiadujemy się, że kolejny z grona polskich mistrzów świata w siatkówce musi mierzyć się z koronawirusem. Jakiś czas temu zachorował Mariusz Wlazły, teraz choruje właśnie Dawid Konarski, który opuści kilka spotkań.

Wiadomość o jego absencji jest z pewnością poważnym problemem dla jego zespołu, który przygotowuje się do kolejnych spotkań w PlusLidze mężczyzn.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Anna Lewandowska przerwała milczenie. Szczere słowa o Strajku Kobiet, nie spodobają się wielu osobom
  2. Z dnia na dzień bez uprzedzenia zamknięto granice. Ludzie nie mają jak wrócić do domów, sąsiedzi Polski zadecydowali
  3. Wiadomo już, dlaczego Cezary K. został zatrzymany. Miał popełnić porażające przestępstwo, oniemieliśmy
Z ostatniej chwili. Nie żyje Józef Klimza, media podały najgorsze wiadomości, tysiące Polaków w żałobieZ ostatniej chwili. Nie żyje Józef Klimza, media podały najgorsze wiadomości, tysiące Polaków w żałobieCzytaj dalej

Dawid Konarski chory na COVID-19

Koronawirus w ostatnich miesiącach znacząco wpłynął na życie każdego z nas. Niestety, nie ominął on również świata sportu. Niemal każda liga musiała dokonać znaczących zmian pod wpływem nowych obostrzeń lub zachorowań w zespołach.

Dowiadujemy się, że koronawirus dotknął także reprezentacji Polski. Jakiś czas temu spotkania Trefla Gdańśk odbywały się pod nieobecność Mariusza Wlazłego, który odczuwał objawy COVID-19 i pozostawał w izolacji.

Teraz wiemy już, że przerwa czeka również Dawida Konarskiego. Klub reprezentanta Polski, Cerrad Enea Czarni Radom, wydał oficjalny komunikat, w którym poinformował o chorobie polskiego zawodnika znanego rodzimym kibicom.

- Cała drużyna wraz ze sztabem trenerskim przeszła testy w dniu 23.10.2020 przed wyjazdem do Suwałk. Otrzymaliśmy informację o komplecie negatywnych wyników. W dniu 26.10.2020 objawy złego samopoczucia zgłosił Dawid Konarski, który po konsultacji z lekarzem od razu miał wykonany test, tym razem z wynikiem pozytywnym, który klub otrzymał w dniu 28 października - czytamy w komunikacie klubu z Radomia.

Reprezentant Polski opuści kilka najbliższych spotkań Cerradu Enei Czarnych w PlusLidze. Z komunikatu wynika jednoznacznie, że Dawid Konarski przechodzi chorobę objawowo.

Nieprawdopodobna wiadomość od TVN. Robert Lewandowski został gwiazdą nowego serialu stacjiNieprawdopodobna wiadomość od TVN. Robert Lewandowski został gwiazdą nowego serialu stacjiCzytaj dalej

Dawid Konarski pozostaje w izolacji

Najnowsze informacje wskazują na to, że sport może ulec ogromnym zmianom w najbliższych tygodniach. Jak głoszą nieoficjalne wiadomości, rząd poważnie rozważa zakończenie lub zawieszenie rozgrywek na stopniu amatorskim, co dotyczyć ma niższych lig.

Nie wiadomo, jak wpłynie to na świat sportu, choć fani powinni spodziewać się ogromnych problemów, które dotkną właściwie wszystkie kluby na świecie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka Jolanty Kwaśniewskiej pokazała prywatną, wulgarną wiadomość. Nie boi się mówić otwarcie o swoim stosunku do sytuacji w kraju
  2. Ogromny wyciek informacji w Samsungu. Rewolucyjny sprzęt z przyspieszoną premierą
  3. Justyna Żyła znów zaskoczyła całą Polskę. Nie będzie już więcej kontrowersji? Piotr Żyła i tysiące Polaków odetchną z ulgą
  4. Kapitalny gol reprezentanta Polski. Huknął jak z armaty, Polak bohaterem, Jerzy Brzęczek da mu więcej szans?
  5. Genialny Robert Lewandowski. Znowu dominował, Eintracht na kolanach, trzy bramki Polaka
  6. Pijany kierowca ciężarówki w Lubinie. Jest nagranie
  7. Czy program TVP rozważał przywrócenie tortur wobec kobiet? Tak, to prawda

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News