Dawid Kubacki nowy członek rodziny
Instagram - Dawid Kubacki
Autor Piotr Bernaciak - 1 Maja 2020

Dawid Kubacki pokazał nowego członka rodziny. Urocze maleństwo, jest cudowny (FOTO)

Dawid Kubacki postanowił pokazać w mediach społecznościowych nowego członka rodziny. Jego zdjęcie wyjątkowo rozczuliło fanów śledzących naszego skoczka na Instagramie. Momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Dawid Kubacki dość często udziela się na Instagramie, gdzie aktywnie informuje o tym, co dzieje się obecnie w jego życiu. Zainteresowanie naszym skoczkiem znacznie wzrosło po tym, jak zaliczył on ostateczny triumf w Pucharze Świata. Sezon narciarski dobiegł końca przedwcześnie, a skoczkowie musieli poradzić sobie z zupełnie nowymi realiami panującymi obecnie w świecie sportu.

Nasi zawodnicy po powrocie do kraju przebywają w swoich domach, bo nie mogą nawet obecnie rozpocząć treningów na skoczniach. W normalnych okolicznościach zapewne przygotowywaliby się oni do sezonu letniego i startów w Letnim Grand Prix. Teraz jednak zawodnicy mają mnóstwo wolnego czasu, który spędzają wraz z rodzinami.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Ogromna tragedia, rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotani
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara
Radwańska zrobiła sobie zabieg. Efekt pokazała swoim fanom na Instagramie (FOTO)Radwańska zrobiła sobie zabieg. Efekt pokazała swoim fanom na Instagramie (FOTO)Czytaj dalej

Dawid Kubacki pokazał nowego członka rodziny

Dawid Kubacki niewątpliwie dziś jest uznawany za największego wygranego poprzedniego sezonu w Pucharze Świata. Długo nie zapowiadało się na to, by miał on odnieść większy sukces, jednak dzięki fantastycznym skokom i zwycięstwie w Turnieju Czterech Skoczni udało mu się zająć najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej w całej swojej karierze.

Po sezonie, w trakcie którego Dawid Kubacki musiał spotkać się z niespotykanym dotąd obciążeniem psychicznym i mentalnym, skoczek może w końcu odpocząć w domowym zaciszu. Niedawno nasz reprezentant postanowił pochwalić się, że wraz z żoną przygarnął nowego członka rodziny. Teraz zdecydował się pokazać jego zdjęcie.

Poznaliśmy płeć dziecka Lewandowskich? Znajoma pary się wygadała, nikt się nie spodziewałPoznaliśmy płeć dziecka Lewandowskich? Znajoma pary się wygadała, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Dawid Kubacki pokazał zdjęcie pieska

Nowy piesek Dawida Kubackiego zdaniem internautów wygląda uroczo, o czym świadczą liczne komentarze pod wpisem skoczka. Nie da się ukryć, że przygarnięcie zwierzaka było i nadal jest dla niego ogromnym powodem do radości.

ZOBACZ ZDJĘCIE PIESKA DAWIDA KUBACKIEGO:

Dawid Kubacki pies

(źródło: Instagram - Dawid Kubacki)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Apel Ministerstwa Zdrowia z samego rana do wszystkich Polaków. Padły bardzo ważne słowa
  2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
  3. Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie porodu
  4. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  5. Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce
  6. Od wtorku za przekroczoną prędkość nawet 2735 zł mandatu. Kolejne 500 zł możesz zapłacić w Niemczech za drobnostkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News