Dawid Kubacki zła wiadomość
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 2 Marca 2020

Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka

Dawid Kubacki zaskoczył w tym sezonie wszystkich kibiców swoją doskonałą formą, która pozwoliła mu wygrać Turniej Czterech Skoczni. Teraz jednak Polak usłyszał złe wieści, które mogą na niego wpłynąć.

Dawid Kubacki w tym sezonie zdecydowanie jest jednym z pozytywnych zaskoczeń. Polaka nie można już nazwać odkryciem, bo na światowych skoczniach pojawia się od wielu lat, ale mimo wszystko mało kto spodziewał się, że uda mu się w tym sezonie w taki sposób pokazać swoją świetną formę. Reprezentant naszej kadry w pięknym stylu wygrał Turniej Czterech Skoczni i odnosił sukcesy w Pucharze Świata.

Długo wydawało się, że występy Dawida Kubackiego w takim stylu ostatecznie mogą poskutkować zmianami na samym szczycie klasyfikacji generalnej, lecz teraz Polak usłyszał wiadomość, która z pewnością go nie ucieszy. Podane informacje mogą wpłynąć na dalszą formę naszego skoczka, który do końca sezonu ma przecież o co walczyć. Czeka go starcie o życiowy sukces.

Reprezentant Polski bliski gry na trzecim poziomie rozgrywkowym. Przenosiny są o krokReprezentant Polski bliski gry na trzecim poziomie rozgrywkowym. Przenosiny są o krokCzytaj dalej

Dawid Kubacki walczy o życiowy sukces

Po sukcesie w Turnieju Czterech Skoczni Dawid Kubacki nie miał zamiaru zatrzymywać się i pokazywał, że dalej zamierza walczyć o najwyższe cele. Jego występy oglądało się z dumą i przyjemnością, lecz po kilku tygodniach sytuacja uległa zmianie. Polak ma problemy z nawiązaniem do absolutnie najlepszej formy, co poskutkowało stratą szansy na Kryształową Kulę.

Polak usłyszał wiadomość o utracie choćby matematycznych szans po konkursie w Lahti, gdy zajął dość rozczarowującą pozycję, daleko za podium. Z pewnością takie informacje nie mogą wpłynąć pozytywnie na jego dyspozycję. Ważne, aby Kubacki nie załamywał się w momencie, gdy wciąż walczy o ogromny prestiż sportowy.

Michal Dolezal podał kadrę na turniej Raw Air. Wielki powrót, świetna wiadomość dla kibicówMichal Dolezal podał kadrę na turniej Raw Air. Wielki powrót, świetna wiadomość dla kibicówCzytaj dalej

Dawid Kubacki oczarował kibiców swoją formą

Kubacki jeszcze nigdy nie był tak wysoko na tym etapie sezonu, jeśli chodzi o klasyfikację generalną. Szans na triumf już nie ma, ale mimo wszystko może zająć miejsce na podium. Póki co jest na najlepszej drodze do tego triumfu, ale potrzebne mu będą dobre wyniki i wyprzedzanie Ryoyu Kobayashiego, który zawzięcie walczy o miejsce na podium. Walka z Japończykiem z pewnością nie będzie łatwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus w kolejnym kraju graniczącym z Polską. Reuter: pierwszy przypadek zakażenia
  2. Zdjęcie miejsca, w którym pochowany zostanie Paweł Królikowski w sieci. Smutne
  3. Fatalne wieści w sprawie kontuzji Lewandowskiego. Może wrócić znacznie później, niż zakładano
  4. Krzysztof Piątek wściekły po strzelonym golu. Polak nie był zadowolony z występu
  5. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji
  6. Nasze mamy i babcie całe życie źle lepiły pierogi. Jest nowatorski, łatwiejszy i pyszniejszy sposób

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News