Dawid Kubacki problem
MARKKU ULANDER/AFP/East News
Autor Piotr Bernaciak - 2 Kwietnia 2020

Dawid Kubacki ujawnił problem polskich skoczków. Przykre słowa reprezentanta Polski

Dawid Kubacki postanowił zwrócić uwagę na poważny problem, jaki ma obecnie reprezentacja Polski. Nie da się ukryć, że w jego słowach jest sporo racji. Mistrz Turnieju Czterech Skoczni dostrzegł kłopoty, które mogą pojawić się w kadrze za parę lat.

Dawid Kubacki w ostatnich miesiącach stał się jedną z najważniejszych postaci w polskiej kadrze skoczków. Nie da się ukryć, że sukces polskiego reprezentanta w Turnieju Czterech Skoczni znacząco wpłynął na jego pozycję w polskim sporcie. Coraz częściej pojawiają się wywiady z Dawidem Kubackim, który zabiera głos w bardzo ważnych tematach dla losów naszej reprezentacji.

Tym razem postanowił on wypowiedzieć się na temat tego, co czeka drużynę skoczków w najbliższych latach. Nie da się ukryć, że wiele kibiców zadaje sobie pytania co do przyszłości naszej ekipy po zakończeniu kariery przez Kamila Stocha i właśnie Dawida Kubackiego.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"Czytaj dalej

Dawid Kubacki ujawnia poważny problem

Dawid Kubacki cieszy się coraz większym zainteresowaniem mediów w związku ze świetnym sezonem w Pucharze Świata. Udało mu się zyskać ogromną sympatię kibiców, którzy wspierali go na każdym kroku w drodze po sukces w Turnieju Czterech Skoczni. Tym razem skoczek poruszył bardzo ważny problem, który dotyczy naszej reprezentacji w najbliższych latach.

- Cóż, na chorobę zwaną „PESEL-oza” jeszcze nikt nie znalazł lekarstwa i trzeba się z tym pogodzić. Patrząc całościowo na polskie skoki, to nie jest fajna sytuacja, że się starzejemy, ale cieszę się, że choć nie jesteśmy najmłodsi, to wciąż utrzymujemy światowy poziom. To budujące, bo ciągle jesteśmy w czołówce - powiedział Dawid Kubacki w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra ŻyłyPrawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra ŻyłyCzytaj dalej

Dawid Kubacki nie bagatelizuje problemu

Kubacki słusznie zauważył, że polscy skoczkowie z obecnej reprezentacji zwyczajnie nie mają godnych następców, co jest w tym momencie ogromnym problemem. Teraz możemy cieszyć się formą polskich skoczków, ale sytuacja za parę lat może być znacznie gorsza. Wówczas sukcesy Polaków niestety mogą dobiec końca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaczęło się, pierwsze biuro podróży w Polsce upadło. Jest niewypłacalne, wiadomo co dalej z klientami
  2. Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  6. Dobre i złe wiadomości dla kierowców z prawem jazdy kat. B. Zyskają nowe uprawnienia, ale jest jeden haczyk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News