Dawid Kubacki
East News/Hahne
Autor Bartosz Goluch - 5 Kwietnia 2020

Urocze zdjęcie Dawida Kubackiego. Polski skoczek pokazał swojego nowego przyjaciela (FOTO)

Dawid Kubacki zakończył bardzo udany sezon Pucharu Świata i zażywa zasłużonego odpoczynku. Polski skoczek wolny czas poświęca swojemu nowemu pupilowi, którego niedawno przygarnął.

Kubacki w marcu przygarnął uroczego pieska, któremu dał na imię Berni. Polski skoczek pokazał swojego nowego kompana na Instagramie. Internauci są zachwyceni sympatycznym pieskiem.

Bokser przebił Roberta Lewandowskiego. Przekaże ogromną sumę na walkę z epidemiąBokser przebił Roberta Lewandowskiego. Przekaże ogromną sumę na walkę z epidemiąCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski klub okradziony przez złodziei. Stracili wiele tysięcy złotych, dramatyczny apel
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Dawid Kubacki i Berni wygrzewają się na balkonie

Berni jest na razie szczeniakiem, ale niebawem z pewnością podrośnie, bowiem jest bernardynem, a psy tej rasy potrafią ważyć nawet 50 kilogramów. Jak pisze nasz skoczek, apetyt dopisuje jego ulubieńcowi. - Jak się wabi? - pyta jeden z komentujących. - W miarę standardowo Berni. Ale reaguje tylko na dźwięk karmy - odparł skoczek.

Kubackiego oraz jego psa możemy podziwiać na zdjęciu, które skoczek opublikował na Instagramie. Na fotografii widzimy tegorocznego zwycięzcę Turnieju Czterech Skoczni oraz jego psa w promieniach wiosennego słońca na balkonie.

Dawid Kubacki

Pilne doniesienia z Niemiec. Wiemy już, kiedy wróci Bundesliga, ekspert nie ma wątpliwościPilne doniesienia z Niemiec. Wiemy już, kiedy wróci Bundesliga, ekspert nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Kubacki odpoczywa po świetnym sezonie

Puchar Świata 2019/20 należał do skoczka z Nowego Targu. Polak zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu, przegrywając o włos z Ryoyu Kobayashim. Kubacki wyprzedził z kolei bardziej utytułowanego kolegę z reprezentacji Polski Kamila Stocha. Kubacki w sumie dziesięć razy stał na podium, w tym trzy razy na jego stopniu.

Po zakończeniu rywalizacji w mediach pojawiły się spekulacje na temat zakończenia kariery przez Kubackiego, Żyłę i Stocha. Wszyscy skoczkowie zgodnie zaprzeczyli, co oznacza, że ich występami będziemy cieszyli się jeszcze co najmniej przez kolejny sezon.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cejrowski zabrał głos ws. koronawirusa. Niewiarygodne słowa, aż trudno uwierzyć
  2. Ogromny smród spalenizny na Pradze-Południe. Co się dzieje?
  3. Pilne doniesienia z Niemiec. Wiemy już, kiedy wróci Bundesliga, ekspert nie ma wątpliwości
  4. Noriaki Kasai Zakończy karierę? Japoński skoczek poinformował o swojej decyzji
  5. Gwiazdor Legii mógł wrócić po latach do Warszawy. Jedyne co chciał, to mieszkanie i samochód
  6. Biedronka znalazła sposób na ominięcie limitu osób. Wielkie zmiany już w ten weekend

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News