Dawid Kubacki
Instagram.com/dawid.kubacki.official
Autor Piotr Mika - 5 Listopada 2020

Dawid Kubacki nieumyślnie zdradził swój sekret? Trener reprezentacji może być wściekły, wszystko przez jedno zdjęcie (FOTO)

Dawid Kubacki to bez wątpienia jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich. Wraz z Kamilem Stochem i Piotrem Żyłą tworzy on trzon reprezentacji Polski. Teraz kibice zastanawiają się jednak, czy 30-latek z pewnością podchodzi do swoich obowiązków tak jak powinien.

Dawid Kubacki przygotowuje się do nadchodzącego sezonu Pucharu Świata, podobnie jak reszta naszej kadry skoczków. Zawodnicy oprócz treningów na skoczniach muszą również część zajęć prowadzić w domu.

Pandemia koronawirusa sprawia, że skoczkowie tak czy inaczej więcej czasu spędzają w czterech ścianach. Często chwalą się przy tym zdjęciami ze swojego życia codziennego. I właśnie jedno takie zdjęcie 30-letniego skoczka wywołało sporo reakcji.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  2. Nagła konferencja Mateusza Morawieckiego. Premier przekazał pilną wiadomość
  3. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
Anna Lewandowska i Julia Wieniawa ociekają w złocie i luksusie. Wszystko w rytm piosenki Zbigniewa Wodeckiego (WIDEO)Anna Lewandowska i Julia Wieniawa ociekają w złocie i luksusie. Wszystko w rytm piosenki Zbigniewa Wodeckiego (WIDEO)Czytaj dalej

Dawid Kubacki zdradził swój sekret?

Profesjonalni skoczkowie, podobnie jak wielu innych zawodowych sportowców, muszą bardzo uważać na swoją dietę. W przypadku dyscypliny uprawianej przez Kubackiego jest na szczególnie ważna.

Wiadomo jednak, że nawet zawodnicy muszą czasami porządnie się najeść, zwłaszcza po kolejnym wymagającym treningu. Ostatnio zdjęciem zamówionego jedzenia pochwalił się właśnie Dawid Kubacki.

Polski skoczek udostępnił na swoim profilu na Instagramie fotkę, na której chwali jedną z restauracji, od której właśnie odebrał swoje zamówienie. - Restauracje zamknięte lecz dowóz działa elegancko. Dzięki [...] można zjeść smacznie bez konieczności gotowania - napisał polski skoczek.

Na torbach ze wspomnianego lokalu widnieje napis, który szczególnie przykuł uwagę fanów. Okazuje się bowiem, że restauracja reklamowana jest hasłem, które w wolnym tłumaczeniu znaczy... "je***ć dietę".

Dawid Kubacki

Tomasz Hajto nagle przerwał milczenie o wypadku na pasach. Po latach wyznał całą prawdę, opadły nam szczękiTomasz Hajto nagle przerwał milczenie o wypadku na pasach. Po latach wyznał całą prawdę, opadły nam szczękiCzytaj dalej

Co na to trener?

Skoczek z pewnością nie zwrócił na to uwagi, jednak fani już tak. - To hasło przemawia do mnie najbardziej - napisała jedna z fanek. Trudno podejrzewać, że Dawid Kubacki lekceważy swoją dietę, bo gdyby dowiedział się o tym trener, 30-latek na pewno nie miałby lekko w kadrze.

Kibice zwrócili również uwagę na osobliwą koszulkę polskiego sportowca. Kubacki ubrał t-shirt z... leniwcem, co tym bardziej kontrastuje z profesjonalnym sportowcem. Reprezentant Polski już nie raz udowodnił jednak, że z leniwcem nie ma on nic wspólnego.

Przynajmniej jeśli chodzi o treningi i zawody w skokach narciarskich. Dawid wygrał bowiem oba konkursy Letniego Grand Prix, które odbyło się w sierpniu w Wiśle. Tym samym potwierdził, że wciąż jest w dobrej formie.

Przyzwoite wyniki Dawid Kubacki z pewnością będzie chciał przenieść również na rozpoczynający się niedługo zimowy sezon 2020/2021. Puchar Świata rusza już 21 listopada, a pierwsze konkursy odbędą się w Wiśle. Niestety, odbędą się one bez udziału publiczności, więc pozostanie na kibicowanie przed telewizorami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne bombardowanie na Marsie. Efekty widoczne z satelitów
  2. Beata Kozidrak i Zenon Martyniuk w Biedronce. Sklep uhonoruje specjalnym wydarzeniem aż 70 tys. Polaków
  3. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  4. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
  5. Agnieszka Radwańska wznowi swoją karierę? Wszystko przez jeden wpis, fani oszaleli
  6. Policjanci podejrzewali porwanie - prawda była zupełnie inna
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News