Dawid Kubacki reakcja trener Michal Doleżal
Twitter
Autor Piotr Bernaciak - 9 Marca 2020

Wymowne zachowanie polskich trenerów po skoku Kubackiego. Wszystko na oczach setek tysięcy widzów

Dawid Kubacki w tym sezonie pokazał, że potrafi wyeliminować własne błędy i znów występować na najwyższym poziomie. Teraz jednak Polak ma pewien problem. Najlepszą reakcją na jego kłopoty było zachowanie trenerów, które uchwyciły kamery.

Dawid Kubacki z pewnością należy do największych wygranych tego sezonu skoków narciarskich. Przed jego rozpoczęciem nikt nie spodziewał się, że to właśnie Polak może do samego końca utrzymywać się w czołówce, a jeśli już ktoś miał stawiać na naszego reprezentanta, to z pewnością można było sądzić, że będzie to Kamil Stoch. Mimo wszystko stało się zupełnie inaczej.

Na górze klasyfikacji znalazł się właśnie Dawid Kubacki, który sensacyjnie wygrał Turniej Czterech Skoczni i na początku roku był po prostu bezkonkurencyjny. Nikt nie potrafił poradzić sobie z jego świetną dyspozycją, jednak w ostatnich tygodniach forma polskiego skoczka nie mogła już imponować zbyt wielu osobom. Wszystko odnotowali także trenerzy naszego reprezentanta.

Dziesiątki tysięcy kibiców skoków w rozpaczy. Władze podjęły decyzję w sprawie konkursu w PlanicyDziesiątki tysięcy kibiców skoków w rozpaczy. Władze podjęły decyzję w sprawie konkursu w PlanicyCzytaj dalej

Dawid Kubacki w ostatnich tygodniach nie może wrócić do najlepszej formy

W sobotnim konkursie drużynowym Dawid Kubacki spisał się nieźle w drugiej serii, lecz w drugiej rozczarował. Polak zdaniem wielu ekspertów popełnia ten sam błąd, który długo uniemożliwiał mu wejście na szczyt. Za wczesne wybicie się z progu sprawiło, że nasz reprezentant nie może nawiązać do świetnej dyspozycji z początku 2020 roku i wciąż martwi się o miejsce w czołówce klasyfikacji Kryształowej Kuli.

Kamery uwieczniły reakcję trenerów Michala Doleżala i Grzegorza Sobczyka. Obaj panowie wyglądali na rozczarowanych taką postawą jednego z naszych najlepszych zawodników, która być może była kluczowa przy ostatecznym rezultacie naszej drużyny narodowej. Polacy zakończyli konkurs na czwartym miejscu, które może być dla nich rozczarowujące.

Kontrowersje po walce Artura Szpilki narastają. Bukmacher oddaje pieniądzeKontrowersje po walce Artura Szpilki narastają. Bukmacher oddaje pieniądzeCzytaj dalej

Dawid Kubacki popełnił rażący błąd

Reakcję trenerów polskiej kadry uwieczniły kamery telewizyjne, w związku z czym wszystko widziały setki tysięcy ludzi. Każdy mógł zauważyć, że trenerzy nie są obecnie szczęśliwi z dyspozycji Dawida Kubackiego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje turysta z Polski. Szukał schronienia, doszło do najgorszego
  2. Bóbr wtargnął do domu, ugryzł kobietę w nogę
  3. Artur Szpilka komentuje kontrowersyjne zwycięstwo. Absurdalna opinia pięściarza
  4. Reprezentant Polski kontuzjowany. Zszedł z murawy już w pierwszej połowie meczu
  5. Zbigniew Boniek zabrał głos ws. meczów kadry. Kibice zostaną wpuszczeni na stadion?
  6. Słowa ranią. Użył ich brat Magdy Gessler w kierunku siostry w najboleśniejszy sposób

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News