Dawid Kubacki
youtube.com/ SkaczemyPL
Autor Mateusz Wysokiński - 15 Stycznia 2020

Puchar Świata. Stefan Horngacher wypowiedział się na temat Dawida Kubackiego

Dawid Kubacki jest w swojej życiowej dyspozycji. Skoczek narciarski po wygraniu Turnieju Czterech Skoczni stał się prawdziwym ulubieńcem kibiców i publiczności. Jego dobra dyspozycja nie uszła uwadze rywalom polskich skoczków. Dobrą postawę sportowca zauważył obecny trener reprezentacji Niemiec, a były podopieczny Polaków - Stefan Horngacher, który zabrał swoje stanowisko w sprawie postawy Polaka w trakcie bieżącego sezonu Pucharu Świata.

Dawid Kubacki jest teraz najpopularniejszym polskim skoczkiem. Zawodnik pozostaje w świetnej dyspozycji po wygraniu Turnieju Czterech Skoczni i obecnie walczy o zajęcie miejsca na podium klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Sportowiec imponuje kibicom, a rywale reprezentacji Polski widzą jego wielki talent. Swoje słowa na temat byłego podopiecznego wygłosił także Stefan Horngacher. Były trener Polaków, a obecny szkoleniowiec kadry Niemiec wypowiedział ważne słowa o swoim byłym podopiecznym.

Podolski zdradził, gdzie zagra? To zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Podolski zdradził, gdzie zagra? To zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Dawid Kubacki skomentowany przez Stefana Horngachera. Ważne słowa trenera reprezentacji Niemiec

Trener reprezentacji Niemiec na swój komentarz zdecydował się po ostatnim konkursie w Pradazzo. Były trener Polaków jest pod dużym wrażeniem Polaka i zauważył, że był bardzo blisko zwycięstwa. Jednak to jego podopieczny, Karl Geiger osiągnął zwycięstwo i ma szansę, aby zatryumfować w Pucharze Świata. Hrongacher podkreślał także, że jego były podopieczny zrobił wielki progres od czasów, kiedy razem pracowali.

- Skakał bardzo dobrze podczas Turnieju Czterech Skoczni, a tu skakał jeszcze lepiej, choć wciąż nie były to perfekcyjne skoki. Karl lubi tę skocznię i był tutaj nie do pokonania - ocenił trener Stefan Horngacher na antenie Telewizji Polskiej.

Czy Polak ma szansę w zwycięstwie w Pucharze Świata? Były trener reprezentacji komentuje

Zdaniem Hornhagera, w bieżącym sezonie Pucharu Świata może dojść jeszcze do wielu niespotykanych rozstrzygnięć. O ile szkoleniowiec nie skreśla szans Polaka ani swojego podopiecznego z reprezentacji Niemiec, to uważa, że reszta skoczków także może powalczyć o trofeum Mistrza Świata. Wiele wskazuje na to, że końcówka tego sezonu zawodów o Puchar Świata będzie naprawdę imponująca.

- Oni skaczą w tej chwili najbardziej stabilnie, ale ciężko mówić o szansach w kontekście wygranej w Pucharze Świata, bo przed nami jeszcze wiele konkursów. Kamil Stoch, Piotrek Żyła i Stefan Kraft pokazali bardzo dobre skoki, tylko Ryoyu Kobayashi wyglądał na trochę zmęczonego - zauważył Horngacher.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podolski zdradził, gdzie zagra? To zdjęcie mówi wszystko (FOTO)
  2. Klub Ekstraklasy nad przepaścią. Władze miejskie wycofują wsparcie, kibice wstrzymali oddech
  3. Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia w sprawie kontuzji reprezentanta Polski. Prawdziwy dramat
  4. Znamy najbogatszy klub świata. TVN podaje niesamowite informacje
  5. TVP bez Roberta Lewandowskiego. Kibice w Polsce będą oburzeni
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News