Dawid Kubacki
CHARLY TRIBALLEAU/AFP/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Listopada 2020

Dawid Kubacki niebawem zostanie ojcem. Skoczek bardzo się obawia, rokowania są niepewne

Dawid Kubacki razem z resztą polskiej reprezentacji skoczków już w najbliższy weekend weźmie udział w zawodach w Wiśle, które zainaugurują kolejny sezon rywalizacji w Pucharze Świata. W najbliższych miesiącach skoczka czeka nie tylko rywalizacja o Kryształową Kulę, ale i poważne zmiany w życiu prywatnym. Już niedługo Kubacki zostanie ojcem. W wywiadzie dla “Dzień Dobry TVN” sportowiec zdradził, że przed porodem ma powody do niepokoju. 

Dawid Kubacki kilka miesięcy temu przekazał kibicom, że wraz z małżonką spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Skoczek przyznał, że im bliżej narodzin jego dziecka, tym większe ma obawy.

Bunt w reprezentacji Polski. Nie tylko Robert Lewandowski ma dość Jerzego Brzęczka, jego posada wisi na włoskuBunt w reprezentacji Polski. Nie tylko Robert Lewandowski ma dość Jerzego Brzęczka, jego posada wisi na włoskuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dramatyczne wiadomości w sprawie reprezentacji Polski. Lewandowski może nie zagrać z Holandią
  2. Barbara Kurdej-Szatan na spacerze z Heniem. Chłopczyk ma nieziemsko drogi wózek, znamy jego cenę
  3. Adam Małysz zdradził sekret reprezentacji narodowej. Wskazał nowego gwiazdora, nie chodzi o Kamila Stocha i Piotra Żyłę


Dawid Kubacki rozpoczyna sezon i martwi się o rodzinę

Kibice skoków narciarskich z niecierpliwością odliczają dni do startu nowego sezonu. Już w najbliższy weekend odbędą się zawody na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle. Zainaugurują one zmagania w Pucharze Świata,

Na skoczni trwają przygotowania do przyjęcia najlepszych zawodników świata. Rozprowadzony jest śnieg i wszystko ma być gotowe na pierwsze sesje treningowe i kwalifikacje. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się też, którzy z polskich skoczków zaprezentują się podczas zmagań w Wiśle.

Informację tę przekazał Adam Małysz. Dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego ds. skoków i kombinacji norweskiej zamieścił wpis w mediach społecznościowych. Pokazał w nim krótkie wideo z naśnieżania skoczni w Wiśle i zdradził skład reprezentacji Polski na pierwsze zawody Pucharu Świata.

Tymczasem poznaliśmy też nazwiska polskich zawodników, którzy wystartują w inauguracji Pucharu Świata. Będą to: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot, Jakub Wolny, Andrzej Stękała, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka, Paweł Wąsek, Tomasz Pilch oraz Jarosław Krzak. - napisał Adam Małysz.

Wśród zawodników, których zobaczymy już w weekend, nie mogło zabraknąć oczywiście Dawida Kubackiego. Jeden z liderów naszej kadry w zbliżających miesiącach musi przygotować się nie tylko na rywalizację o punkty Pucharu Świata i liczne trofea, ale także poważne zmiany w życiu prywatnym.

Nie żyje były piłkarz Legii Warszawa. Kibice pogrążeni w żałobie, odszedł za wcześnieNie żyje były piłkarz Legii Warszawa. Kibice pogrążeni w żałobie, odszedł za wcześnieCzytaj dalej


Kubacki niepokoi się o narodziny dziecka

Kubacki i jego małżonka Marta spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. Już kilka miesięcy temu skoczek zdradził, że para będzie miała córeczkę. Im bliżej porodu, tym jednak większy niepokój przyszłego ojca.

Dawid Kubacki podczas wywiadu dla programu “Dzień Dobry TVN” zdradził, że zaczyna coraz bardziej się martwić w związku z narodzinami córeczki. Skoczek obawia się, że starty w Pucharze Świata, które wiążą się z ciągłymi podróżami, sprawią, że nie będzie mógł być przy narodzinach córki i okazać wsparcia swojej ukochanej małżonce.

- Planowany termin porodu, a jego faktyczny termin to niestety dwie różne rzeczy. Nie wiem, czy będę mógł być na miejscu podczas porodu, bo nikt nie wie, kiedy się on dokładnie odbędzie. Może być tak, że dołączę do rodziny później - wyznał Dawid Kubacki.

Źródło: 'Dzień Dobry TVN"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zmiany w rządzie. Ministerstwo Cyfryzacji zostało zlikwidowane
  2. Ikea wprowadziła długo wyczekiwaną usługę. W czasach pandemii sprawdzi się doskonale
  3. Tragiczna wiadomość obiegła świat sportu. Legendarny dziennikarz przegrał walkę z rakiem, zapisał się w historii
  4. Adam Małysz zdradził sekret reprezentacji narodowej. Wskazał nowego gwiazdora, nie chodzi o Kamila Stocha i Piotra Żyłę
  5. Dramatyczne wiadomości w sprawie reprezentacji Polski. Lewandowski może nie zagrać z Holandią
  6. Już 5 grudnia wejdą w życie długo wyczekiwane zmiany. Kierowcy będą zadowoleni
  7. Znaleźli bezcenny skarb w lesie. Ma ponad 300 lat, w okolicy może być ich więcej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News