Dawid Kubacki pasja
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 18 Maja 2020

Dawid Kubacki ujawnił swoją nową pasję. Kibice o niej nie wiedzieli, nigdy wcześniej nic nie wspominał

Dawid Kubacki postanowił opowiedzieć o tym, co zajmuje go w ostatnich miesiącach podczas przymusowej izolacji. Okazało się, że nasz skoczek odkrył coś zupełnie nowego, co wyjątkowo go zainteresowało. Reprezentant Polski wygadał się w jednym z wywiadów.

Dawid Kubacki postanowił udzielić wywiadu, w którym miał okazję opowiedzieć o tym, czym zajmuje się w trudnych chwilach związanych z brakiem możliwości uprawiania sportu na najwyższym poziomie. Nasz skoczek musiał liczyć się z tym, że sezon został przerwany przedwcześnie z powodu panującej pandemii, dlatego cała drużyna narodowa wróciła do kraju na kilka dni przed zakończeniem Pucharu Świata.

Dość długo nie pojawiały się żadne informacje dotyczące tego, czym zajmują się obecnie nasi skoczkowie. Docierały do nas jedynie informacje na temat tego, że sezon letni organizowany przez światowe władze również może zostać odwołany, jeżeli sytuacja na całym świecie nie ulegnie znacznej poprawie. Milczenie przerwał Dawid Kubacki, który porozmawiał z TVN.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
   2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Robert Lewandowski odcięty od podań? Trener nie ma wątpliwości, Bayern ma problemRobert Lewandowski odcięty od podań? Trener nie ma wątpliwości, Bayern ma problemCzytaj dalej

Dawid Kubacki opowiedział o swojej nowej pasji

Wczoraj Dawid Kubacki postanowił opowiedzieć w Dzień Dobry TVN o tym, czym zajmuje się, gdy nie może założyć nart i pojawić się na skoczni. Widzowie dowiedzieli się, że zwycięzcę Turnieju Czterech Skoczni interesuje nie tylko latanie na nartach, ale również inny rodzaj wysokich lotów. Chodzi o szybownictwo, które pochłonęło go już w 2016 roku, ale nigdy o nim nie wspominał.

- Dla mnie szybownictwo było naturalną drogą, żeby nauczyć się latania i nabrać doświadczenia. Teraz, gdy mam czas, staram się kontynuować szkolenie, gdy nie mam jeszcze licencji. Mogę latać tylko pod kontrolą instruktora - powiedział Dawid Kubacki podczas rozmowy z dziennikarzami Dzień Dobry TVN w niedzielnym wydaniu popularnej telewizji śniadaniowej.

Uwielbiany gwiazdor zatrzymany przez policję. Został oskarżony o pobicie w środku nocy, grozi mu kara więzieniaUwielbiany gwiazdor zatrzymany przez policję. Został oskarżony o pobicie w środku nocy, grozi mu kara więzieniaCzytaj dalej

Dawid Kubacki ujawnił, co zajmuje go podczas odpoczynku od sportu

Wierni fani nie zdawali sobie nawet sprawy z tego, co zajmuje Dawida Kubackiego od kilku lat. Dopiero teraz skoczek postanowił opowiedzieć o tym, czemu poświęca się w czasie wolnym od uprawiania sportu, który najprawdopodobniej przez najbliższe lata już mu się nie przytrafi. Trudno spodziewać się, by taka seria jeszcze kiedykolwiek powtórzyła się.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Film z polskiego miasta robi furorę w internecie. Natura pokazała klasę
   2. Wielka manifestacja w Warszawie. Górnicy odwołali swój udział w proteście
   3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
   4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
   5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
   6. Nawet 150 zł więcej do emerytury, jest nowy sposób. Nie spiesz się, a twoje świadczenie będzie wyraźnie wyższe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News