Dawid Kubacki pierwsza seria
Dawid Kubacki Intagram
Autor Piotr Bernaciak - 19 Stycznia 2020

Dawid Kubacki odleciał rywalom w pierwszej serii. Fenomenalny skok, Polak znów liderem

Dawid Kubacki przystąpił do pierwszej serii konkursu w Titisee-Neustadt i oddał fantastyczny skok. Polak nie dał najmniejszych szans swoim rywalom. Fani łapali się za głowę po jego występie.

Dawid Kubacki wystąpił fenomenalnie w pierwszej serii konkursu w Titisee-Neustadt. Spodziewaliśmy się, że podtrzyma on swoją fantastyczną formę z ostatnich tygodni w Pucharze Świata, jednak mało kto przewidywał, że Polak do tego stopnia zdeklasuje rywali. Nie pomógł nawet świetny skok Ryoyu Kobayashiego, który skoczył dalej, jednak mimo wszystko nie wyprzedził Kubackiego.

Polak pokazał, że w drugiej serii to właśnie on będzie faworytem do końcowego triumfu. Nie da się ukryć, że tak dobrych skoków nie możemy oglądać co tydzień, jednak Dawid Kubacki znów udowodnił, że dla niego niemożliwe po prostu nie istnieje. Pozostaje nam cieszyć się ze świetnej formy polskiego reprezentanta.

Fatalna wiadomość dla Krzysztofa Piątka. Trener podjął bezwzględną decyzję, Polak ma kłopotyFatalna wiadomość dla Krzysztofa Piątka. Trener podjął bezwzględną decyzję, Polak ma kłopotyCzytaj dalej

Dawid Kubacki ośmieszył rywali

Dawid Kubacki zajął pierwsze miejsce po pierwszej serii pomimo dość trudnych warunków panujących w Titisee-Neustadt. W końcówce zaczął padać śnieg, do tego panował dość silny wiatr, skoczkowie oddawali swoje skoki głównie z czwartej belki startowej, co zdarza się dość rzadko. Polak mimo wszystko pokazal, że ostatnie tygodnie należą wyłącznie do niego.

Ryoyu Kobayashi skoczył kilka metrów dalej, ale nie przeszkodziło to Kubackiemu w liderowaniu po pierwszej serii. Co więcej, udało mu się nawet utrzymać kilkupunktową przewagę nad resztą stawki. Pozostaje nam wierzyć w to, że będziemy mieć równie dużo powodów do szczęścia po zakończeniu drugiej serii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny pech Kamila Stocha. Pogrzebał swoje szanse na zwycięstwo, niewytłumaczalny rezultat
  2. Polacy udowodnili doskonałą formę w Titisee-Neustadt. Fantastyczny Dawid Kubacki, świetny Kamil Stoch
  3. Nie żyje Polak, który zapisał się w historii. Był prawdziwą legendą, mieszkańcy darzyli go wielkim szacunkiem
  4. Córka Agaty Mróz niedługo skończy 12 lat. To właśnie dla niej nasza siatkarka oddała swoje życie
  5. Ujawniono zarobki skoczków narciarskich. Kibice wściekli, absurdalna sytuacja
  6. Okropny wypadek na planie popularnego serialu. Nie żyje 2 uwielbianych aktorów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News