Dawid Kubacki pies
Instagram - Dawid Kubacki
Autor Piotr Bernaciak - 19 Marca 2020

Rodzina Dawida Kubackiego powiększyła się. Skoczek i jego żona spełnili swoje marzenie

Dawid Kubacki wraz ze swoją żoną długo chcieli spełnić marzenie o nowym członku rodziny. Na spełnienie planów trzeba było czekać jednak do zakończenia sezonu. W końcu udało się zrealizować plany.

Dawid Kubacki w końcu zakończył sezon w Pucharze Świata, choć doszło do tego w okolicznościach, których nikt sobie tak naprawdę nie życzył. Koronawirus sprawił, że nie udało się doprowadzić wszystkich konkursów do końca, dlatego uznano obecną klasyfikację generalną za ostateczną. Oznaczało to, że Dawid Kubacki ostatecznie zajął czwarte miejsce tuż za Ryoyu Kobayashim.

Po zakończeniu sezonu polski skoczek wrócił do ojczyzny rządowym samolotem, a teraz musi przebyć dwutygodniową kwarantannę zgodnie z panującymi zasadami. Dawid Kubacki nie marnuje tego czasu i spedza go z żoną, bowiem przez ostatnie miesiące nie miał czasu na to, by odpocząć w domu. Dziś rodzina Kubackich podzieliła się wspaniałą wiadomością.

Gwiazdor Juventusu złamał kwarantannę. Chciał opuścić kraj, czeka go surowa karaGwiazdor Juventusu złamał kwarantannę. Chciał opuścić kraj, czeka go surowa karaCzytaj dalej

Dawid Kubacki przebywa dwutygodniową kwarantannę

Nie da się ukryć, że był to najlepszy sezon w dotychczasowej karierze Dawida Kubackiego. Polak sensacyjnie wygrał Turniej Czterech Skoczni, a czwarte miejsce w Pucharze Świata i lepszy rezultat od Kamila Stocha z pewnością jest powodem do zadowolenia. Po tak doskonałym sezonie nasz reprezentant ma pełne powody do zadowolenia, nawet pomimo tego, że w drugiej części Pucharu Świata nie szło mu już tak dobrze.

Teraz Dawid Kubacki wraz z żoną przebywają w domu. Oboje muszą przejść kwarantannę po powrocie z Norwegii, a z okazji powrotu zdecydowali się na spełnienie marzenia. Marta Kubacka poinformowała o tym, że rodzina w końcu się powiększyła. W domu reprezentanta Polski pojawił się szczeniak, o którym jego ukochana od dawna marzyła.

Bezmyślne zachowanie gwiazdora Realu Madryt. Skrytykowała go nawet premier krajuBezmyślne zachowanie gwiazdora Realu Madryt. Skrytykowała go nawet premier krajuCzytaj dalej

Dawid Kubacki spełnił marzenie

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie małego pieska, które rozczuliło internautów. Momentalnie pojawiły się dziesiątki komentarzy ze strony fanów skoczka i jego żony.

- Jaki śliczny, oby spełnił wszystkie marzenia - napisała jedna z obserwujących na Instagramie.

Dawid Kubacki pies

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Gorzkie słowa Simona Ammanna. Myśli o skończeniu kariery. "To wszystko było jak uderzenie w twarz"
  4. Andrzej Gmoch nie żyje. Potwierdzono smutne informacje, tysiące kibiców w żałobie
  5. Reprezentant Polski oskarżany o prowadzenie plantacji marihuany odpiera zarzuty. "To kłamstwa"
  6. Gessler pojęła co Polacy robią podczas kwarantanny i nie wytrzymała. Ma upokarzające plany

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News