Dawid Kubacki
CHRISTOF STACHE/AFP/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 19 Października 2020

Dawid Kubacki przekazał wspaniałą nowinę. Skoczek zostanie ojcem, znamy płeć dziecka

Dawid Kubacki przekazał kibicom fantastyczną nowinę. Lider naszej reprezentacji w skokach narciarskich przygotowuje się do rozpoczęcia kolejnego sezonu w Pucharze Świata, ale jego myśli w ostatnim czasie krążyły przede wszystkim wokół rodziny. Jak się okazało, zwycięzca ostatniej edycji Turnieju Czterech Skoczni już niedługo zostanie ojcem! Skoczek zdradził także, czy będzie to syn, czy córka.

Dawid Kubacki za niewiele ponad miesiąc ponownie stanie do walki o punkty w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Najbliższe miesiące będą dla naszego reprezentanta bardzo intensywne nie tylko ze względu na sportową rywalizację. Kubacki już niedługo zostanie ojcem.

Stadion Narodowy przejdzie pilną przemianę. Rząd potwierdza: będzie szpitalem dla zakażonychStadion Narodowy przejdzie pilną przemianę. Rząd potwierdza: będzie szpitalem dla zakażonychCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Leo Messi jednak w Manchesterze City? Szejkowie mają plan, nie chcą czekać do końca kontrakt
  2. Dostaniesz list i nie wiedząc kiedy stracisz kilka tysięcy złotych. Lepiej obejrzyj dwa razy pismo, można tego uniknąć
  3. Mało kto zna prawdę o tajnej działalności Adama Małysza. Prawie nikt już nie pamięta


Dawid Kubacki zostanie ojcem

Niewiele ponad miesiąc został do rozpoczęcia kolejnego sezonu zimowego w skokach narciarskich. Najlepsi zawodnicy świata zawitają do Wisły, by na obiekcie imienia Adama Małysza w dniach 21-22 listopada walczyć o pierwsze punkty Pucharu Świata. Nie zabraknie oczywiście reprezentantów Polski z Kamilem Stochem i Dawidem Kubackim na czele.

Ten drugi może jednak na razie być nieco rozproszony, gdyż jak się okazało, wiele zmieni się w jego życiu prywatnym już bardzo niedługo. Dawid Kubacki udzielił wywiadu dla portalu Skijumping.pl. w którym zdradził, że wraz z małżonką Martą spodziewają się narodzin dziecka.

- Dobrze by było, aby końcówka roku, w okolicach Świąt, była luźniejsza. W tym okresie zostanę tatą i dobrze byłoby być w tym czasie w domu. Nie towarzyszy mi związany z tym duży stres, ponieważ zostało jeszcze trochę do rozwiązania. Modlę się tylko, by wszystko było w porządku. Na ten moment wszystko na to wskazuje - wyznał Kubacki.

Na jaw wyszła prawda na temat religii Kamila Stocha. Nieprawdopodobne, mało który młody człowiek może tak o sobie mówićNa jaw wyszła prawda na temat religii Kamila Stocha. Nieprawdopodobne, mało który młody człowiek może tak o sobie mówićCzytaj dalej


Skoczek zdradził, że spodziewa się narodzin córki

Skoczek zdradził także, jaka będzie płeć dziecka, które już za kilka miesięcy pojawi się w domu szczęśliwej pary. Uwielbiany przez kibiców reprezentant Polski doczeka się narodzin córki. Od razu pojawiło się pytanie, czy Kubacki chciałby, by jego dziecko również zainteresowało się skokami narciarskimi.

- Za wcześnie, żeby rozmawiać o takich rzeczach... Dziecko samo musi chcieć uprawiać sport, bo inaczej to nie ma sensu. Przymuszanie dziecka nigdy nie da efektu oczekiwanego przez rodzica - odpowiedział skoczek. Gratulujemy!

Źródło: Skijumping.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Ogromna wpadka w programie TVN. W "Milionerach" padło absurdalne pytanie. Żadna odpowiedź nie była poprawna?
  3. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)
  4. W końcu sukces Roberta Kubicy. Polak zaskoczył fanów na całym świecie, mamy podium
  5. TVN informuje: duże zmiany dla pasażerów w pociągach. PKP wyciągnęło wnioski?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News