Dawid Kubacki skok Rasnov Puchar Świata skoki narciarskie
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 20 Lutego 2020

Dawid Kubacki skakał z narażeniem zdrowia. Trener kadry ujawnia prawdę na temat skoczka

Dawid Kubacki wziął udział w dzisiejszych kwalifikacjach do konkursu w Rasnovie. Polski skoczek zapewne nie jest zadowolony z miejsca, które zajął na jeden dzień przed konkursem Pucharu Świata. O jego dyspozycji wypowiedział się trener polskiej kadry.

Dawid Kubacki z pewnością mógł liczyć na nieco wyższe miejsce w kwalifikacjach do kolejnego konkursu Pucharu Świata. Polski skoczek walczy o to, by znaleźć się na podium Kryształowej Kuli, bo wydaje się, że walka o główną nagrodę jest już poza jego zasięgiem. Ma on oczywiście wciąż szanse na sukces, ale musiałoby dojść do ogromnej niespodzianki.

O dzisiejszym występie Dawida Kubackiego wypowiedział się trener polskiej kadry, Czech Michal Dolezal. Ujawnił on prawdę na temat stanu zdrowia zwycięzcy Turnieju Czterech Skoczni. Mało kto wiedział, że dzisiejszy występ naszego mistrza związał się z ryzykiem jego nieobecności na kolejnych zawodach, lecz tym razem najprawdopodobniej zakończy się jedynie na strachu.

To już postanowione. PZPN podjął decyzję, Ekstraklasa przejdzie prawdziwą rewolucjęTo już postanowione. PZPN podjął decyzję, Ekstraklasa przejdzie prawdziwą rewolucjęCzytaj dalej

Dawid Kubacki zajął 6. miejsce w kwalifikacjach

Dawid Kubacki być może nie oczarował kibiców swoim występem, lecz trener naszej drużyny narodowej ujawnił, że i tak powinniśmy cieszyć się z zajętego przez Dawida miejsca z uwagi na jego stan zdrowia, który nie wskazywał na to, że powinien on w ogóle wystąpić podczas kwalifikacji w Rasnovie.

- Jego skoki były z rezerwą, bo jest przeziębiony. Od wczoraj jest izolowany, ale nie jest to bardzo poważne. Jutro powinno być lepiej - stwierdził krótko Michal Dolezal, tłumacząc nieco swojego podopiecznego.

Koszmarny upadek młodego skoczka podczas konkursu. Upadał bezwładnie na oczach tysięcy widzówKoszmarny upadek młodego skoczka podczas konkursu. Upadał bezwładnie na oczach tysięcy widzówCzytaj dalej

Dawid Kubacki miał problemy zdrowotne

- Odległość była dobra, ważne, że ustał. Kamil zawsze ląduje stylowo, czasem przydarzy mu się drobny błąd. Po prostu zabrakło koncentracji - dodał Dolezal na temat Kamila Stocha, który ostatecznie uplasował się na 7. miejscu.

Jutrzejszy konkurs w Rasnovie odbędzie się o 15.00.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  2. Policja zatrzymała kierowcę busa. Taras miał tyle promili, że ledwo wysiadł z auta
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News