Dawid Kubacki
Instagram - Dawid Kubacki
Autor Mateusz Wysokiński - 22 Stycznia 2020

Adam Małysz komentuje postawę Dawida Kubackiego. Ważne słowa wielkiego mistrza

Dawid Kubacki jest obecnie na ustach całej Polski. Najlepszy obecnie skoczek narciarski trzyma wielką formę, a jego postawa elektryzuje kibiców w całym kraju. Swoje słowa pod kierunkiem Kubackiego wypowiedział także Adam Małysz. Zdanie byłego mistrza na temat popisów jego młodszego kolegi pokazuje, jak bardzo Kubacki jest ceniony nawet przez największe legendy.

Dawid Kubacki jest prawdziwym odkryciem tego sezonu Pucharu Świata. Skoczek narciarski bije kolejne rekordy, a jego dobra dyspozycja spotyka się z zachwytami kibiców i ekspertów. Swoje zdanie na temat kondycji skoczka wyraził także Adam Małysz. Były medalista olimpijski wypowiedział bardzo ważne słowa, które powinny utkwić w głowie walczącego o Kryształową Kulę skoczka.

Gorzka prawda na temat Adama Małysza wyszła na jaw. Bezlitosne słowa byłego treneraGorzka prawda na temat Adama Małysza wyszła na jaw. Bezlitosne słowa byłego treneraCzytaj dalej

Dawid Kubacki komentowany przez Adama Małysza. Ważne słowa w stronę skoczka

Małysz, który sam pamięta, jak to jest być ulubieńcem tłumów i z jak wielkimi wahaniami formy przychodzi się czasami mierzyć. Skoczek narciarski przyznaje, że do tej zimy postawa Kubackiego mogła budzić kontrowersje, ale w takiej formie Polak jest wprost nie do pokonania.

- Dotąd zdarzało mu się latem, że nakręcał się sukcesami, ale zimą tego brakowało. Aż do teraz. Przy tym jest niezwykle mocny psychicznie, trudno go wybić z rytmu i równowagi. To dojrzały i doświadczony skoczek. W takiej formie skacze jak nakręcony, nawet kiedy popełnia błędy, jak w drugiej niedzielnej próbie w Titisee-Neustadt. - komentuje Adam Małysz.

Małysz wierzy w reprezentantów Polski

Mimo że jak na razie tylko trzech polskich skoczków, a więc Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła pokazują pełnie swoich zdolności, to Adam Małysz nie przekreśla talentu żadnego z reprezentantów Polski, którzy zdaniem wielkiego mistrza, mogą kończyć zawody Pucharu Świata nawet w górnej "dwudziestce"

- Mamy więc świetnego Dawida, mocnego Kamila i Piotrka. Gdyby jeszcze pozostali byli w stanie skakać na poziomie pierwszej dwudziestki... Stać ich na to.- mówi były olimpijczyk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili. Polacy zagrają o posadę trenera. Dramatyczna sytuacja drużyny
  2. Dramat gwiazdora Legii. Kibice wstrzymali oddech, niebezpieczeństwo było bardzo blisko
  3. Znany klub uczci pamięć zmarłego piłkarza. Wzruszające sceny, kibice nie będą mogli powstrzymać łez
  4. Z ostatniej chwili. Znamy skład reprezentacji Polski przed konkursem w Zakopanem. Nie brakuje niespodzianek
  5. Reprezentant Polski zmienia klub. Mógł być legendą, wybrał wielkie pieniądze
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News