Dawid Kubacki
youtube.com/GrupaLotos
Autor Mateusz Wysokiński - 22 Maja 2020

Wielki sekret Dawida Kubackiego wyszedł na jaw. Dorobił się wstydliwego pseudonimu. Nikt w niego nie wierzył

Dawid Kubacki jest bez wątpienia jednym z największych wygranych tego sezonu Pucharu Świata. Polak w końcu zaistniał na poważnie w najważniejszych zawodach w świecie zimowej dyscypliny, a także wygrał prestiżowe zawody Turnieju Czterech Skoczni. Początki skoczka nie były jednak łatwe. Sekret sportowca wyznał jego ojciec, który przyznał, że jego syn, który jest obecnie jednym z liderów polskiej reprezentacji narodowej, dorobił się wstydliwego przezwiska.

Dawid Kubacki statusem gwiazdy polskiego sportu może się poszczycić od niedawna. Dopiero tej zimy Polak przekonał do siebie kibiców, którzy do tej pory zarzucali mu słabe skoki i niestabilną formę. Okazuje się jednak, że łatka sportowego niewypału towarzyszyła skoczkowi od dawna. Jego ojciec udzielił obszernej wypowiedzi, która wskazuje na to, że jego syn od samego początku nie przekonywał wielu osób. Jako dziecko miał nawet dorobić się wstydliwego pseudonimu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Media z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiec
  2. Ojciec kupił synowi super sportowego Mustanga. Trzy dni później doszło do tragedii
Smutna wiadomość dotarła do polskich mediów. Nie żyje prawdziwa legenda. Przegrała z groźną chorobąSmutna wiadomość dotarła do polskich mediów. Nie żyje prawdziwa legenda. Przegrała z groźną chorobąCzytaj dalej

Dawid Kubacki nie mógł liczyć na wsparcie. Doczekał się obraźliwego pseudonimu

Kubacki, który do czasów sezonu 2019/2020 uchodził za jeden ze zmarnowanych talentów polskich skoków narciarskich, dzisiaj cieszy się wielkim szacunkiem i sympatią ze strony kibiców. Kiedy był jednak chłopcem, jego pasja do skakania nie była podzielana przez ekspertów analizujących pracę skoczka. Szczególnie krytyczny względem przyszłej kariery Kubackiego w sporcie był ojciec jego trenera, Zbigniewa Klimowskiego, który nadał mu obraźliwy pseudonim "Pulpecik".

- Wypatrzył Dawida na stoku, na który jeździł ze swoją córką. Sam zaproponował Dawidowi to, by skakał. Nawet ojciec Zbyszka śmiał się z Dawida: to taki pulpecik, nie ma szans, żeby skakał - wspominał ojciec Kubackiego.

Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała pośladki przed tysiącami internautów. Wszystko w słusznym celu (FOTO)Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała pośladki przed tysiącami internautów. Wszystko w słusznym celu (FOTO)Czytaj dalej

Przeszłość Kubackiego jest już za nim. Teraz jest wielką nadzieją kibiców

Z racji tego, że Kamil Stoch jest coraz bliższy odejścia na emeryturę, to Dawid Kubacki naturalnie stał się jedną z największych nadziei polskich skoków. Polak w tym sezonie do końca walczył o podium Pucharu Świata i tylko nieznacznie wypadł z rywalizacji o najwyższe cele.

Mało kto by pomyślał, że czołowy polski skoczek miał tak ciężkie problemy. Nie da się jednak ukryć, że praca, starania i talent w końcu znalazły u niego ujście w świetnych wynikach, a kibice oczekują, że następny sezon dla skoczka będzie jeszcze lepszy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zła wiadomość o noszeniu maseczek w Polsce. Wiceminister zabrał głos, przykre słowa
  2. Chce stworzyć raj dla owadów. Prosi o pomoc internautów
  3. Robert Lewandowski ujawnił, skąd pomysł na imię drugiej córki. Nikt nie spodziewał się tak prostej odpowiedzi
  4. Niemieckie media przekazały fatalne wieści w sprawie Krzysztofa Piątka. Ogromny kłopot polskiego napastnika
  5. Reprezentant Polski boi się o kilkuletniego synka. Mówi, że może stracić go na zawsze
  6. Dwa nowe mandaty. Właściciele zwierząt i kierowcy muszą uważać, mogą zapłacić nawet 5 tys. zł kary

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News