Dawid Kubacki
instagram.com/_marta_ku_
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Stycznia 2021

Prawie nikt nie wie, kim jest żona Dawida Kubackiego. Miała bliski związek ze sportem, długo trenowała

Dawid Kubacki dopiero zajął trzecie miejsce w Turnieju Czterech Skoczni, a teraz skupia się na przygotowaniach do kolejnych konkursów Pucharu Świata. Ostatnio przywitał na świecie potomka. Mało kto wie o jego żonie, która również miała związki ze sportem. Kobieta niedawno urodziła małą Zuzannę.

  • Dawid Kubacki we wtorek po raz pierwszy został ojcem
  • Skoczek pochwalił się kibicom zdjęciem swojej córeczki Zuzanny
  • Małżonka Dawida Kubackiego, o czym wie niewielu kibiców skoczka, również przez lata uprawiała sport

Dawid Kubacki dzieli się z kibicami swoją radością, gdyż właśnie po raz pierwszy został ojcem. Jego córeczka Zuzanna przyszła na świat akurat, gdy sportowiec brał udział w zawodach w niemieckim Oberstdorfie. Przy okazji narodzin pierwszego dziecka popularnego skoczka, na jaw wychodzą także fakty z życia jego ukochanej, Marty Kubackiej.

Dawid Kubacki po raz pierwszy został ojcem

Dawid Kubacki zapamięta 29 grudnia 2020 roku już na zawsze. Polski skoczek wraz z kolegami przeżył prawdziwą huśtawkę nastrojów w związku z badaniami na obecność koronawirusa i decyzją organizatorów Turnieju Czterech Skoczni najpierw o wykluczeniu Polaków z rywalizacji, a następnie dopuszczeniu ich do startu.

Nasi skoczkowie ostatecznie wzięli udział w zawodach i pokazali się z dobrej strony. Stresujące kilkadziesiąt godzin tuż przed rozpoczęciem rywalizacji mogły wpłynąć negatywnie na ich formę, jednak podopieczni Michala Doleżala wytrzymali presję. Najwyżej sklasyfikowany z Polaków był Kamil Stoch.

Skoczek z Zębu zajął drugie miejsce. Dawid Kubacki uplasował się ostatecznie na 15. miejscu. Ostatecznie w samym Turnieju Kamil Stoch zajął pierwsze miejsce, a Kubacki trzecie. 30-latek przeżył jednak fantastyczne chwile tuż po zakończeniu konkursu na pierwszej ze skoczni.

Polski Związek Narciarski pilnie odpowiada Niemcom. Pojawiły się absurdalne zarzuty, chodzi o naszą reprezentacjęPolski Związek Narciarski pilnie odpowiada Niemcom. Pojawiły się absurdalne zarzuty, chodzi o naszą reprezentacjęCzytaj dalej

Z Polski napłynęły do Kubackiego fantastyczne informacje dotyczące jego rodziny. Skoczek już kilka miesięcy temu zakomunikował fanom, że wraz z małżonką Martą spodziewają się narodzin dziecka. W ostatnich tygodniach pojawiły się nawet pogłoski, że Kubacki może przerwać występy w Pucharze Świata, by być w czasie porodu przy swojej partnerce.

Ostatecznie Dawid Kubacki kontynuował starty, a jego małżonką zajęła się najbliższa rodzina. Wreszcie we wtorek przyszedł długo oczekiwany przez skoczka moment. Na świat przyszła jego córeczka Zuzanna. Dumny tata zaprezentował zdjęcie swojej pociechy w mediach społecznościowych.

Małżonka Dawida Kubackiego również uprawiała sport

Skoczek pewnie żałuje, że nie mógł być przy swojej małżonce w trakcie narodzin ich dziecka, ale sądząc po doświadczeniu ukochanej naszego skoczka z przeszłości, nie brakowało jej sił w trakcie zabiegu. Okazuje się bowiem, że Marta Kubacka również przez wiele lat wyczynowo uprawiała sport.

Marta Kubacka w przeszłości była zawodniczką Pałacu Katowice. Przez kilka lat uprawiała szermierkę, jednak nie udało jej się odnieść większych sukcesów. Pani Marta studiowała też na AWF. Szczęście odnalazła jednak w innym zawodzie, a dzisiaj dzielnie wspiera swojego męża w kolejnych startach.

Źródło: natemat.pl

Artykuły polecane przez redakcję ZeStadionu.pl:

Jak pożegnać się z pupilem? O najstarszym cmentarzu dla zwierząt w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News