Dawid Kubacki
YouTube/Skijumping
Autor Wojciech Olszowy - 30 Grudnia 2020

Dawid Kubacki został ojcem. Skoczek narciarski właśnie teraz pokazał zdjęcie swojego dziecka, gratulujemy (FOTO)

Dawid Kubacki to jeden z najlepszych polskich skoczków, który od kilku lat znajduje się także w czołówce zawodników na świecie. Polakowi świetnie idzie na skoczni oraz w życiu prywatnym. Właśnie został ojcem. Szczęśliwy rodzic pokazał kibicom swoją córkę Zuzannę, zamieszczając jej zdjęcie na Instagramie. Wszyscy zaczęli gratulować jemu oraz jego żonie, a gratulacje otrzymali także od żony Kamila Stocha Ewy Bilan-Stoch.

  • Dawid Kubacki został ojcem
  • Cudowne wieści dotarły do niego podczas konkursu w Oberstdorfie
  • Już jako ojciec zajął 15. miejsce

Dawid Kubacki obecnie broni tytułu triumfatora Turnieju Czterech Skoczni sprzed roku. W czasie, gdy podczas pierwszej serii walczył o najlepsze miejsce na skoczni w Oberstdorfie, jego żona Marta przebywała w szpitalu i rodziła ich wspólne dziecko. O wspaniałych wieściach skoczek dowiedział się w trakcie trwania konkursu. Pierwsze zawody jako ojciec zakończył na 15. miejscu.

Dawid Kubacki został ojcem

Ostatnie dni to prawdziwy emocjonalny rollercoaster dla Dawida Kubackiego. W jednym momencie zawodnik był bombardowany informacjami o swojej oraz kolegów sytuacji zawiązanej z wykluczeniem z zawodów w Oberstdorfie. Pierwszy test na obecność koronawirusa, jaki przeprowadzono przed konkursem wykazał, iż zakażony jest Klemens Murańka. Wtedy zaczęło się ogromne zamieszanie i doszło do ogromnego skandalu. Organizatorzy zamiast wykluczyć tylko Murańkę, nie dopuścili do startu całą polską kadrę.

W czasie, gdy Dawid Kubacki czekał na rozwój sytuacji, oczekiwał także na wieści dotyczące jego żony. Małżeństwo spodziewało się narodzin swojego pierwszego dziecka, a poród mógł nastąpić dosłownie w każdej chwili. Z tego powodu nawet stanął pod znakiem zapytania sezon skoczka. Pojawiały się informacje, że Kubacki może zrobić sobie przerwę, aby być przy małżonce w tej cudownej chwili. Ostatecznie jednak na taki krok się nie zdecydował.

Ostatecznie wtorek okazał się jednym z najszczęśliwszych dni Dawida Kubackiego. Najpierw przyszły pozytywne informacje dotyczące startu Polaków w pierwszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni. Przeprowadzone ponownie testy nie wykazały zakażenia koronawirusem, u któregoś z zawodników, co oznaczało, że Dawid Kubacki oraz reszta naszych skoczków mogła wziąć udział w zawodach.

Polski Związek Narciarski pilnie odpowiada Niemcom. Pojawiły się absurdalne zarzuty, chodzi o naszą reprezentacjęPolski Związek Narciarski pilnie odpowiada Niemcom. Pojawiły się absurdalne zarzuty, chodzi o naszą reprezentacjęCzytaj dalej

Najlepsza wiadomość miała jednak dopiero nadejść. Gdy Dawid Kubacki skakał na skoczni w Oberstdorfie, w szpitalu w jego rodzinnym Nowym Targu żona Marta rodziła ich pierwsze dziecko. Córka Zuzanna przyszła na świat w trakcie trwania pierwszej serii konkursu. Wieści o narodzinach od razu zostały przekazane Kubackiemu, który już jako świeżo upieczony ojciec zajął 15. miejsce.

Dawid Kubacki pokazał swoją córkę

Dawid Kubacki był tak szczęśliwy z narodzin córki, że od razu musiał podzielić się radosną nowiną ze swoimi fanami. We wtorkowy wieczór, chwilę po porodzie i konkursie wstawił na Instagrama zdjęcie swojego pierwszego dziecka. Post skoczka można traktować jako takie podsumowania wspaniałego wtorku. Najpierw widzimy jego, pozującego na tle skoczni, a następnie małą Zuzannę.

Dawid Kubacki

Zuzanna Kubacka to pierwsza córka Dawida i Marty Kubacka. Para spotykała się ze sobą już od wielu lat, ale dopiero w zeszłym roku zdecydowali się wejść w związek małżeński. Oświadczyny miały miejsce rok wcześniej w Egipcie. Ślub odbył się 1 maja 2019 w kościele na Bachledówce. W uroczystości wzięło udział wielu znanych gości, w tym Kamil Stoch i jego żona Ewa.

Na zdjęcie wstawione przez Dawida Kubackiego od razu zareagowali kibice. W komentarzach było mnóstwo gratulacji dla skoczka i jego małżonki. Na ciekawe wyznanie zdecydowała się Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila Stocha. Oprócz złożenia gratulacji wspomniała, że o narodzinach wiedziała szybciej niż Kubacki. - Kiedy wiesz wcześniej niż ojciec, ale zachowujesz profesjonalizm. Gratulacje kochani. - napisała.

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Przepis

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News