Dawid Kubacki: żona
Instagram - Marta Kubacka
Autor Piotr Bernaciak - 7 Stycznia 2020

Dawid Kubacki ma piękną żonę. Najpiękniejsze zdjęcia życiowej wybranki naszego mistrza (FOTO)

Dawid Kubacki: żona polskiego skoczka narciarskiego jest piękną kobietą. Nie należy ona jednak do gwiazd, bo bardzo ceni sobie życie prywatne. Mimo to wiele jej zdjęć znajduje się w mediach społecznościowych. Jak wygląda żona Dawida Kubackiego?

Dawid Kubacki: żona jednego z naszych najlepszych skoczków narciarskich nie należy do wielkich gwiazd i nie mówi się o niej zbyt często. Wszystko przez tego, że stroni ona od blasku fleszy. Nie oznacza to oczywiście, że w sieci nie znajdziemy żadnych fotografii przedstawiających życiową partnerkę zwycięzcy Turnieju Czterech Skoczni. Jest ona wyjątkowo piękną kobietą.

Prezentujemy zdjęcia przedstawiające Martę Kubacką, żonę naszego mistrza sprzed kilku dni. Kobieta samodzielnie prowadzi swoje konto w mediach społecznościowych, dzięki czemu nawet poza sezonem możemy dowiedzieć się, co dzieje się u niej i u Dawida Kubackiego.

Dawid Kubacki skompromitował dziennikarza w wywiadzie. Wszystko poszło na żywo [WIDEO]Dawid Kubacki skompromitował dziennikarza w wywiadzie. Wszystko poszło na żywo [WIDEO]Czytaj dalej

Dawid Kubacki: żona skoczka jest piękną kobietą

Marta Kubacka zna Dawida już od wielu lat. Kobieta pojawia się na każdym konkursie, w którym jej ukochany bierze udział, stara się być przy nim i motywować go do dalszych prób osiągnięcia sukcesu. To między innymi dzięki niej Dawid Kubacki jest ostatnio w wybitnej formie. Co wiemy o samej Marcie? Nie ujawniono zbyt wielu informacji, choć pojawiło się kilka faktów.

Wiemy między innymi, że Marta Kubacka studiowała na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, przez wiele lat trenowała również szermierkę. Pomimo ciężkich treningów nie osiągnęła wielkich sukcesów w tej dyscyplinie, ale wiemy, że dla niej sport jest równie ważny, co dla jej męża. Być może to z tego powodu udaje jej się zrozumieć pasję Dawida do treningów i żądzę zwycięstw za wszelką cenę.

Dawid Kubacki: żona również była powiązana ze sportem

Dawid Kubacki: żona naszego skoczka jest piękną kobietą. Prezentujemy zdjęcia Marty Kubackiej z jej Instagrama, na którym regularnie pojawiają się nowe wpisy z życia codziennego.

Dawid Kubacki: żona

Dawid Kubacki: żona

Dawid Kubacki: żona

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Kubacki skompromitował dziennikarza w wywiadzie. Wszystko poszło na żywo [WIDEO]
  2. Krzysztof Piątek dostał kolejne oferty z wielkich klubów. Transfer coraz bliżej
  3. Zaskakujący ruch może stać się faktem. Liverpool chce sprzedać swoją gwiazdę
  4. Dziewczyna Jana Bednarka wygląda niesamowicie. Piłkarz Southampton ma wielkie szczęście (FOTO)
  5. Ważne zmiany w Legii Warszawa. Pozyskanie nowego piłkarza kluczem do mistrzostwa?
  6. Stefan Hula szczerze na temat tragedii w jego rodzinnej miejscowości. Rodzina zginęła w wybuchu budynku

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News