Dawid Kubacki: żona
instagram.com/martakubacka
Autor Mateusz Wysokiński - 18 Stycznia 2020

Nieznane fakty na temat ukochanej Dawida Kubackiego. Mało kto wie, czym się zajmowała

Dawid Kubacki: żona skoczka narciarska jest postacią, która stara się unikać rozgłosu ze strony reporterów. Mało kto wie, że ukochana najpopularniejszego obecnie polskiego atlety. Prawda na temat jej życia tuż przed małżeństwem i sławą ukochanego może zadziwić nawet największych fanów sportu.

Dawid Kubacki: żona skoczka narciarskiego jest postacią niezwykle tajemniczą. Z racji wielkiej sławy swojego męża, Marta Kubacka stara się unikać reporterów. Mimo że sama miała szansę aby zrobić wielką karierę w sporcie, to obecnie zadowalala się dźwiganiem ciężaru sławy swojego ukochanego. Prawda na temat tego, czym zajmowała się Kubacka w przeszłości może dziwić.

Wiemy już, jak wygląda tabela Pucharu Świata. Kubacki bliski największego sukcesu w karierzeWiemy już, jak wygląda tabela Pucharu Świata. Kubacki bliski największego sukcesu w karierzeCzytaj dalej

Dawid Kubacki: żona miała szansę na karierę sportową. Pracowała także w zupełnie innych miejscach

Mało kto wie o tym, że Marta Kubacka podobnie jak jej mąż zajmowała się sportem. Kariera ukochanej skoczka narciarskiego daleka była jednak od sportów zimowych, a sama o wiele bardziej wolała hale. W latach 2009-2015 Marta Kubacka była zawodniczką klubu Pałac Katowice i zajmowała się szermierką. Katowice w ogóle są miastem, z którym Kubacka była związana. To właśnie tam chodziła do liceum i podejmowała się różnorakich prac.

Okazuje się, że zajęciami Marty Kubackiej przed związkiem małżeńskim były prace, o które mało kto by ją podejrzewał. Kobieta była kasjerką w Cinema City, a także pracowała w popularnej sieci handlowej - Reserved.

Kubacka wspiera karierę męża

O tym, jak bardzo Kubacka wspiera swojego męża świadczyć może fakt, że cały czas jeździ za nim na konkursy Pucharu Świata. Ostatnio obecna była w trakcie zawodów w trakcie Turnieju Czterech Skoczni. Zrobiła wtedy niespodziankę swojemu mężowi, który nie spodziewał się, że ta go odwiedzi.

- Nie wiedziałem nic dopóki, jadąc na skocznię, nie wypatrzyłem auta, które natychmiast rzuciło mi się w oczy. Wtedy wiedziałem, że ktoś przyjechał, ale nie miałem pojęcia, kto konkretnie. Okazuje się, że żona dotarła do Austrii razem z tatą. Gdzieś się przede mną chowali na skoczni i dopiero po ostatnim skoku ich zobaczyłem - opowiadał Dawid Kubacki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny pech Kamila Stocha. Pogrzebał swoje szanse na zwycięstwo, niewytłumaczalny rezultat
  2. Polacy udowodnili doskonałą formę w Titisee-Neustadt. Fantastyczny Dawid Kubacki, świetny Kamil Stoch
  3. Nie żyje Polak, który zapisał się w historii. Był prawdziwą legendą, mieszkańcy darzyli go wielkim szacunkiem
  4. Córka Agaty Mróz niedługo skończy 12 lat. To właśnie dla niej nasza siatkarka oddała swoje życie
  5. Ujawniono zarobki skoczków narciarskich. Kibice wściekli, absurdalna sytuacja
  6. Okropny wypadek na planie popularnego serialu. Nie żyje 2 uwielbianych aktorów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News