Dawid Kubacki: żona
Instagram - Marta Kubacka
Autor Piotr Bernaciak - 24 Stycznia 2020

Żona Dawida Kubackiego została porównana do Anny Lewandowskiej. Wymowna odpowiedź partnerki skoczka

Dawid Kubacki: żona naszego słynnego skoczka w ostatnich tygodniach znalazła się w blasku fleszy. Doszło nawet do dość zaskakującego porównania, którego nie spodziewała się nawet ona sama. Doczekaliśmy się również odpowiedzi.

Dawid Kubacki: żona jednego z najlepszych skoczków na świecie pierwszych tygodni tego roku postanowiła udzielić wywiadu, w którym miała okazję wypowiedzieć się na temat ostatnich sukcesów swojego ukochanego. Do tej pory nie mieliśmy zbyt często okazji do tego by słyszeć, co do powiedzenia ma Marta Kubacka, jednak zainteresowanie mediów znacznie wzrosło.

Nie może to dziwić, bo kobieta potrafi w ciekawy sposób opowiedzieć nie tylko o tym, co dzieje się u jej męża, ale również na temat tego co zajmuje ją samą. W najnowszym wywiadzie dla Sportowych Faktów poznaliśmy wiele faktów na temat Marty Kubackiej. Padło również dość zaskakujące porównanie, do którego kobieta sama postanowiła się odnieść.

Adam Małysz skomentował ostatnie zachowanie Dawida Kubackiego. Wymowne słowa mistrzaAdam Małysz skomentował ostatnie zachowanie Dawida Kubackiego. Wymowne słowa mistrzaCzytaj dalej

Dawid Kubacki: żona udzieliła wywiadu

- Szermierkę uważam za bardzo dobrą przygodę w swoim życiu. Wiele mnie nauczyła i w pewnym stopniu też wychowała. W pewnym stopniu musiałam radzić sobie sama. Potem kontuzja uniemożliwiła mi dalsze trenowanie. Byłam w zaawansowanym związku z Dawidem. Mieszkałam na Śląsku, więc trzeba było to wszystko pogodzić - stwierdziła Marta Kubacka.

Dawid Kubacki: żona naszego najlepszego skoczka na początku 2020 roku postanowiła udzielić wywiadu, w którym mogła opowiedzieć również o swoich pasjach i o tym, czym zajmuje się na co dzień. Wiemy dzięki temu, że w ostatnim czasie zdecydowała się na pomoc partnerce Kamila Stocha, która zaprezentowała pierwszą wystawę swoich dzieł. Obie panie były w to bardzo zaangażowane.

Dawid Kubacki: żona reaguje na porównania

- Nie porównywałabym tego do Ani Lewandowskiej. Każdy decyduje się na własną ścieżkę - dodała Marta Kubacka, odpowiadając na zaskakujące porównanie do drogi, jaką przebyła przed laty żona kapitana reprezentacji Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Dawid Kubacki nie popada w samozachwyt. "Ciągle mam nad czym pracować"
 2. Z ostatniej chwili: uwielbiany sportowiec zmarł po wypadku. Przegrał najważniejszą walkę
 3. Jarosław Niezgoda nie podpisał kontraktu z Portland Timbers. Znamy prawdziwą przyczynę
 4. Zbigniew Boniek porównał Ekstraklasę do Premier League. "Tam też kopią się po głowach"
 5. Krzysztof Piątek podjął decyzję. Już wiadomo, w jakim klubie będzie występował
 6. Smutne doniesienia o zdrowiu uwielbianego skoczka narciarskiego. Walczy z groźną chorobą, nie chce zmarnować ani chwili
 7. Albert Wójcik - przedsiębiorca i twórca inicjatywy STOP Sadystom
 8. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
 9. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
 10. Iberion - grupa mediowa przyszłości
 11. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
 12. Antyfake - fact-checking doceniony przez użytkowników

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News