Diego Maradona śmierć
Zestadionu.pl
Autor Łukasz Kowalski - 2 Grudnia 2020

Diego Maradona został okradziony w dniu śmierci? "Zabrali wszystko"

Diego Maradona zmarł w poprzednim tygodniu w swojej posiadłości niedaleko Buenos Aires. Sprawa śmierci Argentyńczyka wciąż budzi wielkie emocje w jego ojczyźnie. Niedawno włoskie media opublikowały raport, z którego wynika, że Maradona umierał pozbawiony toalety z prawdziwego zdarzenia. Teraz na jaw wychodzą kolejne okoliczności dotyczące śmierci gwiazdora. Przed śmiercią miał zostać okradziony.

  • Diego Maradona zdaniem włoskich mediów umierał w dramatycznych warunkach
  • Na jaw wychodzą kolejne szczegóły z ostatnich dni Argentyńczyka
  • Przed śmiercią, złodzieje mieli złupić dom Maradony
  • Policja prowadzi śledztwo w sprawie śmierci legendarnego piłkarza

Diego Maradona zmarł w ubiegłą środę w swojej posiadłości niedaleko Buenos Aires. Śmierć legendarnego piłkarza wciąż wzbudza wielkie emocje w Argentynie. Co chwilę na jaw wychodzą nowe dane dotyczące ostatnich dni gwiazdora.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Znana dziennikarka uderza w Annę Lewandowską. Bardzo dotkliwa opiniaZnana dziennikarka uderza w Annę Lewandowską. Bardzo dotkliwa opiniaCzytaj dalej

Diego Maradona nawet po śmierci wzbudza wielkie emocje

Włoska we wtorek "La Repubblica" opublikowała raport, w którym zawarto wiadomości bliskich piłkarza z ostatnich dni. Żona Maradony Claudia Villafane miała w jednej z wiadomości zdradzić, w jakich warunkach umierał mistrz świata z 1986 roku.

- Gdybyś widział, gdzie umarł Diego, też byś umarł - powiedziała. - W jego domu nie było normalnie działającej toalety, jedynie taka turystyczna (chemiczna), jak w kamperze - napisała "La Repubblica"

Kolejne dramatyczne informacje ujrzały światło dzienne w środę, tydzień po śmierci gwiazdora. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że ostatniego dnia przed śmiercią, Maradona został okradziony. Dramatyczne informacje przekazała Mariana Brey w programie "Los Angeles de la Manana".

- Wiem z bardzo dobrego źródła, że w dniu, w którym Maradona umierał, gdy leżał na łóżku, otworzyli sejf i zabrali z niego wszystko. On tam wciąż był - powiedziała.

Joanna Jędrzejczyk pokazała pośladki na plaży. Aż trudno oderwać wzrok (FOTO)Joanna Jędrzejczyk pokazała pośladki na plaży. Aż trudno oderwać wzrok (FOTO)Czytaj dalej

Nowe dramatyczne informacje w sparwie śmierci Maradony

Sprawa pieniędzy Maradony może się ciągnąć latami. Jego majątek jest szacowany na 70-100 milionów dolarów. Te pieniądze najpewniej będą przedmiotem długich procesów sądowych.

- Maradona ma piątkę oficjalnie uznanych dzieci i co najmniej trójkę nie do końca uznanych. Do tego jest wielu pretendentów do tytułu dziecka Maradony. To będzie niekończąca się telenowela - informował Tomasz Surdel, korespondent polskich mediów w Ameryce Południowej.

To nie koniec zamieszania wokół śmierci Maradony. W sprawie śmierci piłkarza jest prowadzone śledztwo. Policja stara się ustalić, czy piłkarz otrzymał niezbędną pomoc w dniu śmierci. - Już stwierdzono nieprawidłowości - powiedział agencji AFP jeden z członków rodziny Maradony.

Już do składania fałszywych zeznań w sprawie ostatniego dnia Maradony, przyznała się pielęgniarka, która zajmowała się wtedy piłkarzem. Jak wyznała śledczym, do złożenia fałszywych zeznań zmusiła ją firma, w której pracuje.

Do tego policja przeszukała już mieszkanie i buro osobistego lekarza Maradony Leopoldo Luque. Śledczy zabezpieczyli komputery lekarza i billingi jego telefonów. Medyk jest podejrzany o nieumyślne spowodowanie śmierci.

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News