Diego Maradona
Twitter/BairesNews
Autor Wojciech Olszowy - 12 Grudnia 2020

Przerażający film dostał się do sieci. Pokazali jedne z ostatnich chwil Diego Maradony, ciężko na to patrzeć (WIDEO)

Diego Maradona zmarł ponad dwa tygodnie temu, ale pamięć o nim wciąż jest żywa. Regularnie do mediów przedostają się kolejne informacje z życia słynnego piłkarza. Teraz światło dzienne ujrzało nagranie jednej z imprez z udziałem "Boskiego Diego". Miała ona miejsce na kilka dni przed operacją mózgu jakiej poddał się Maradona. Widać, jak do ostatnich chwil życia się nie oszczędzał.

  • Diego Maradona zmarł 25 listopada
  • Przyczyną śmierci był atak serca
  • Po jego śmierci, do sieci wciąż trafiają kolejne nagrania
  • Jedno z nich pochodzi z jednej z ostatnich imprez Argentyńczyka

Diego Maradona był wielkim piłkarzem. Zapamiętany zostanie na zawsze. Nie tylko ze względu na swoje ogromne, piłkarskie umiejętności, ale również z racji na jego styl życia. Argentyńczyk słynął z zamiłowania do imprez. O wielu z nich krążą legendy. Teraz zapamiętana zostanie jedna z ostatnich w jego życiu, której nagranie właśnie trafiło do internetu.

Diego Maradona - śmierć, która wstrząsnęła światem.

25 listopada informacja o śmierci Diego Maradony zszokowała cały świat. Reakcje ludzi pokazują, jakie piętno w ich świadomości odcisnął słynny piłkarz. Wylano wiele łez, opłakując zmarłego. Przez długi czas, śmierć Maradony była tematem numerem jeden.

Kolejne dni od śmierci naznaczone były oddawaniem hołdu i uczczenia pamięci zmarłego piłkarza. Wszystkie mecze, zarówno w rozgrywkach krajowych jak i Ligi Mistrzów czy Ligi Europy poprzedzone były minutą ciszy. Hołd oddawano na różne sposoby. Piłkarze Boca Junior wsparli córkę Maradony, a Leo Messi celebrował bramkę w koszulce swojego rodaka.

Napoli z kolei zmieniło nazwę swojego stadionu. Klub, którego niepodważalną legendą i ikoną, uwielbianą przez kolejne pokolenia kibiców, gra teraz na Stadio Diego Maradona.

Polskie media podają dalej tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj Wojciechowski, ogromna strataPolskie media podają dalej tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj Wojciechowski, ogromna strataCzytaj dalej

O jego śmierci wciąż będzie się wiele mówiło. Między innymi dlatego, że obecnie prowadzone jest w tej sprawie śledztwo przeciwko lekarzowi Maradony. Doktor Leopoldo Luque podejrzewany jest o nieumyślne spowodowanie śmierci byłego piłkarza.

Diego Maradona - ostatnie chwile przed śmiercią

Na początku listopada, Diego Maradona przeszedł operację usunięcia krwiaka podtwardówkowego. Ten rodzaj krwiaka pojawia się często u osób uzależnionych od alkoholu. Jak wszyscy wiemy, Maradona nie oszczędzał się w trakcie swojego życia i miał problemy z wszelkimi używkami.

Zanim jednak przeprowadzono ten skomplikowany zabieg, Diego Maradona, żył po swojemu. Czekającą go operację traktował, jakby to nie było nic poważnego. Mimo ogromnych problemów ze zdrowiem, wciąż imprezował.

Według doniesień gazety "La Repubblica" organizm Maradony ledwo funkcjonował. Jego serce pracowało z 38-procentową wydajnością. Ciśnienie było tak wysokie, że zwykłe leki nie byłyby w stanie przywrócić go do normalnego poziomu. Dla byłego piłkarza jedynym rozwiązaniem powinno być pozostanie na oddziale intensywnej terapii pod opieką lekarzy.

Teraz do sieci trafiło nagranie z imprezy, która odbyła się przed wspomnianą imprezą. Widzimy na nim Diego Maradonę w towarzystwie Mariano Castro, lekarza pomagającego mu wyjść z nałogu narkotykowego. Maradona świętuje śpiewając, paląc cygaro i pijąc alkohol.

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News