Diego Maradona najlepszy
Wikipedia - Neogeolegend
Autor Piotr Bernaciak - 30 Września 2020

Diego Maradona wyznał, kto jego zdaniem jest najlepszy w historii. Zgadzacie się?

Diego Maradona znany jest z tego, że zawsze mówi to co myśli, nawet jeśli ma to dla niego złe skutki. Legenda powiedziała, kto jej zdaniem jest najlepszy w historii. Możemy mówić o pewnym zaskoczeniu.

Diego Maradona nie ma zawahań przed zabieraniem głosu w sprawach, które budzą kontrowersje. Legenda światowego futbolu przed laty znana była ze swojej znakomitej gry na arenie międzynarodowej, jednak teraz jest zupełnie inaczej. Niektórzy uważają go za człowieka, który postradał zmysły, wygłaszając na siłę kontrowersyjne poglądy tylko po to, by było o nim głośno.

Nie da się ukryć, że czasami trudno zrozumieć opinie byłego reprezentanta Argentyny. Tym razem zabrał on jednak głos w sprawie bardzo poważnej, a która bardzo ciekawiła fanów. Diego Maradona wyznał, kto jego zdaniem jest najlepszym zawodnikiem, jaki kiedykolwiek zawodowo uprawiał futbol. Ku zdziwieniu wielu osób, nie wskazał on na samego siebie.

Diego Maradona wskazał najlepszego w historii

- Di Stefano był lepszy od nas wszystkich. Jest najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej. Zapomnijcie o mnie czy Messim - powiedział Diego Maradona, jasno wskazując na to, że jego zdaniem to legenda Realu Madryt prezentowała się najlepiej w historii.

Nie da się ukryć, że Alfredo Di Stefano rzeczywiście może być uznawany za jednego z najlepszych, jednak kibice ponownie wyrazili swoje zdziwienie słowami Maradony. Tym razem przynajmniej jednak trudno było uznać je za oderwane od rzeczywistości. Di Stefano faktycznie zalicza się do zawodników ze światowego topu, którzy dawali kibicom radość wiele lat temu.

Diego Maradona budzi kontrowersje

Dla wielu kibiców Diego Maradona nie jest już tak wielkim autorytetem, jak był lata temu, jednak mimo wszystko jego słowa spotykają się z głośnym odzewem. Tym razem mimo wszystko nie wzbudziły one aż tak wielu kontrowersji, a niektórzy zdecydowali się nawet przyznać mu rację.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News