Diego Maradona ostatnie słowa
RONALDO SCHEMIDT/AFP/East News
Autor Piotr Bernaciak - 28 Listopada 2020

Właśnie ujawniono ostatnie słowa Diego Maradony przed śmiercią. Brzmią porażająco, prawda wyszła dopiero teraz

Diego Maradona zmarł kilka dni temu. Odejście Argentyńczyka doprowadziło kibiców na całym świecie do wielkiego smutku, co nie może dziwić. Były zawodnik był prawdziwym idolem. Brytyjskie media ujawniły ostatnie słowa genialnego piłkarza przed śmiercią.

Diego Maradona bez wątpienia był jednym z najlepszych, a zdaniem wielu nawet najlepszym piłkarzem w historii. Zawodnik znany z występów w Barcelonie i Napoli sięgał po największe trofea, doprowadzając również Argentynę do mistrzostwa świata.

Kilka dni temu wybitny były piłkarz zmarł, wywołując wielki smutek u fanów z całego świata. Dowiedzieliśmy się, że legenda sportu odeszła w swojej posiadłości w miejscowości Tigre. W kraju natychmiast wprowadzono żałobę narodową.

Brytyjskie media ujawniły ostatnie słowa, jakie przed śmiercią wypowiedzieć miał Diego Maradona. Ich treść zaskoczyła wszystkich kibiców.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kiedy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, odebrało nam mowę. Nikt nawet nie miał pojęcia, chodzi o wielkiego Polaka
  2. Hanna Lis przekazała druzgocącą wiadomość. Chodzi o jej córkę, współczujemy z całego serca pani Haniu
  3. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed lat
Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Kamila Stocha, odebrało nam mowę. Nikt nie wiedział, chodzi o wielkiego PolakaGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Kamila Stocha, odebrało nam mowę. Nikt nie wiedział, chodzi o wielkiego PolakaCzytaj dalej

Diego Maradona zmarł kilka dni temu w Argentynie

Dla kibiców z Argentyny odejście Diego Maradony jest strasznym momentem. Wielu fanów spodziewało się, że piłkarz może mieć dalsze problemy ze zdrowiem w związku z trybem życia, jakie prowadził od wielu lat.

Nie było żadną tajemnicą, że Diego Maradona lubił imprezować, nie stronił również od narkotyków. Nie zmieniało się to nawet w ostatnich latach jego życia, gdy często doskwierały mu już poważne problemy zdrowotne.

Brytyjski "Daily Mail" postanowił opisać ostatni dzień życia Diego Armando Maradony, pisząc również o jego ostatnich słowach. Jak się dowiadujemy, były sportowiec czuł się bardzo źle w ostatnich godzinach swojego życia, o czym miał poinformować najbliższych.

- Czuję się chory, czuję się źle - miał powiedzieć legendarny piłkarz do swojego bratanka na kilka godzin przed śmiercią. Potem położył się do łóżka i już się nie obudził. Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie, jednak nie udało się uratować jego życia.

Dawid Kubacki nagle wystąpił w telewizji. Powiedział o Kamilu Stochu, rozwiał wszelkie wątpliwościDawid Kubacki nagle wystąpił w telewizji. Powiedział o Kamilu Stochu, rozwiał wszelkie wątpliwościCzytaj dalej

Diego Maradona czuł się źle

Śmierć Diego Maradony do tej pory jest komentowana bardzo szeroko właściwie na całym świecie. Jego karierę wspominają nie tylko ci, którzy pamiętają go z boiska, ale również dużo młodsi widzowie i fani piłki nożnej.

Nie wszyscy mogli oglądać jego wybitne akcje na boisku, jednak właściwie każdy fan piłki nożnej docenia boiskową klasę słynnego Argentyńczyka, o której lata temu mówił właściwie cały świat. Diego Maradona nie dawał o sobie zapomnieć do ostatnich dni.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Niesamowita oferta w Lidlu. Telewizor z 4K "za grosze"
  2. Pilny komunikat ZUS. Płatnicy powinni się pospieszyć. Wnioski tylko do poniedziałku
  3. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed lat
  4. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Piotra Żyły, oniemieliśmy. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, jest związana za sportem
  5. Właśnie ujawniono ostatnie życzenie Diego Maradony. Napisał list, miał jedną prośbę
  6. Paulini z Jasnej Góry w słusznej sprawie. "To naturalny odruch serca, dzielimy się tym czym możemy"
  7. Grażynka z “Rolnik szuka żony” dumnie prezentuje swe atuty na fotelu. Wymowny sygnał dla adoratorów [foto]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News